Dara Rolins vystupuje proti homofóbii!

11.08.2014

Již příští víkend se v Praze uskuteční Gay Pride, tedy pochod homosexuálů, leseb, transsexuálů a všech, kteří s nimi sympatizují. Dara Rolins (41) se rozhodla vystoupit také na podporu jejich práv.

Dara Rolins
Zdroj: Facebook / D. Rolins

Dara Rolins má ve své blízkosti mnoho homosexuálů a je tedy jasné, že jim fandí a drží palce při jejich snahách za plné zrovnoprávnění. Nedávno se jí „oženili“ dva z jejích kamarádů a tak se Dara vyjádřila k otázce registrovaného partnerství:

„Co mi nikdy nepřestává vrtat v hlavě, je lidská potřeba ponižovat a nerespektovat "jiný druh“… Mám na mysli lidi, kteří se narodili s potřebou hledat si partnera a lásku u stejného pohlaví. Prvotní problém je v tom, že lidé mají nepochopitelnou potřebu druhého soudit, kritizovat, montovat se mu do života a být odborníkem na to, jak eventuálně a s kým by měl žít, koho milovat!“ píše Dara.

A jak to tak vypadá, Dara se plánuje zúčastnit i samotného pochodu: „Uvidíme se na 4.ročníku pražské Gay Pride,15.8.!“

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
sexy zpěvačky, krásné zpěvačky, slovenské zpěvačky, lesby, Dara Rolins foto, gayové, homofobie, Dara Rolins sex foto, Dara Rolins Gay Pride, Gay Pride Praha, Gay Pride celebrity, Gay Pride české celebrity, slovenská pop královna, homofobie Česko, pochod gayů a leseb, lesby v Čechách, gayové v Čechách
TOPlist