Dara Rolins - výběr erotických fotek

14.10.2009

Zpěvačka a porotkyně Superstar Dara Rolins občas ukáže kousek svého těla. Ačkoli se Dara Rolins rozčiluje nad hanbatými fotkami Anety Galisové, sama má také máslo na hlavě. V minulosti (a někdy nepříliš dávné minulosti) se občas nechala vyfotit nebo natočit tak, že k tomu, abychom viděli celá její prsa, stačilo opravdu málo.

Dara (1972) pochází z Bratislavy a v českém (či česlovenském) šoubyznysu se pohybuje už od roku 1984, kdy nazpívala s Karlem Gottem legendární hit Zvonky štěstí/Zvonky šťastia. V roce 1989 hrála hlavní roli ve filmu Takmer růžový príbeh, z něhož pocházejí dvě fotky v galerii. Později se však nechala vyfotit ještě mnohokrát a některé fotky lze označit za odvážné. V roce 2007 se Dara stala porotkyní ve slovenské superstar a nyní porotcuje v československé verzi této soutěže.

Naše rada: Daro, nevytahuj třísku z oka svého bratra, když sama v ní máš kládu!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins

Filmy:
Superstar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, showbusiness, české zpěvačky, Dara Rolins fotky, sexy kočičky, erotické fotky, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Dara Rolins superstar, Dara Rolins nude
TOPlist