Dara Rolins se odvolala proti podmínce - chce zrušit trest!

11.09.2012

Zpěvačka se podle všech předpokladů nesmířila s trestem, který jí soud vyměřil za tragickou nehodu z roku 2010! Dara Rolins (39) tak opět pokouší ďábla a hodlá se odvolat, neb jí rozsudek připadá nesprávný a dokonce nezákonný!

Dara Rolins
Zdroj: Archiv TV Nova


Dara Rolins (39) dostala v polovině srpna za nehodu, při které usmrtila člověka, šestadvacet měsíců odnětí svobody s tříletým odkladem. Zpěvačka však již krátce po vyhlášení rozsudku oznámila, že se proti rozhodnutí soudu nejspíše odvolá. A jak slíbila, tak v zákonném termínu učinila!

Olga Rotreklová, vdova po tragicky zesnulém motocyklistovi Jindřichu Rotreklovi, se tak zřejmě nedočká ani odškodného ve výši 996 tisíc korun, které bylo součástí trestu.

Čtěte také

Dara Rolins svým rozhodnutím druhou stranu opravdu nepotěšila. Zvláště právník pozůstalé rodiny se podle médií netají svým rozhořčením - podle něj zpěvačka u soudu kajícně tvrdila, že přijme jakýkoliv rozsudek s pokorou. 

No, jo, to víte, pokora je mlhavá, vlastně prchavá věc, a tak člověku dlouho nevydrží. A Dara Rolins je taky jen člověk a tři roky s podmínkou by při svém stylu jízdy asi nevydržela!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, Dara Rolins fotky, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Dara Rolins sexy, Dara Rolins foto, Dara Rolins nehoda, Dara Rolins autonehoda, Dara Rolins smrt motocyklisty, Dara Rolins havárie, dara rolins zabití, jindřich rotrekl, Dara Rolins soud, Dara Rolins obžaloba, Dara Rolins podmínka, Dara Rolins odsouzení, robert vladyka právník, Dara Rolins rozsudek, Dara Rolins odvolání proti rozsudku
TOPlist