Dara Rolins přestala kvůli milenci Rytmusovi "fajčiť"!

30.01.2012

Slovenská zpěvačka se kvůli příteli obětovala a skončila s jedním ošklivým zlozvykem! Dara Rolins (39), na kterou má její nový partner Rytmus (34) zřejmě velký vliv, se "rozhodla", že zanechá kouření a bude žít zdravě!

Rytmus
Zdroj: Koláž ShowBiz.cz

Dara Rolins (39) a Rytmus (34), kteří za pár týdnů vlítnou do našich obýváků jako koučové show Hlas Česko Slovenska, jsou v současnosti nejpříkladnější a nejzdravěji žijící pár československého šoubyznysu. Zatímco zapřísáhlý nekuřák Patrik Vrbovský nemá s "fajčením" žádným problém, jeho přítelkyně patřila k silným kuřačkám. Ale tomu už je konec!

Zpěvačka se médiím svěřila s tím, že jednoho dne se jí Rytmus zeptal, proč vlastně kouří a tahle otázka jí natolik hlodala v hlavě, až se odhodlala s hulením skončit! Dara Rolins už prý nekouří celé čtyři měsíce (tedy od chvíle, kdy začala s rapperem chodit) a zatím se drží.

Čtěte také

Zpěvačka sice odmítá, že by na ni Rytmus měl nějaký velký vliv, ale fakt, že přestala s hulením po tolika letech, svědčí o tom, že svého přítele opravdu miluje. Inu, on Rytmus silně ovlivňuje nejen Daru, ale v mnoha věcech také značnou část slovenské mládeže. Takže kdyby řekl - Skočte z okna! - tak oni by skočili, páč Rytmus je fenomén a král ...

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Rytmus

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Dara Rolins fotky, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Rapeři, rozchod, slovenští zpěváci, Dara Rolins foto, marketingový tah, rytmus fotky, slovenští rapeři, rytmus foto, Patrik Rytmus Vrbovský, Patrik Rytmus Vrbovský foto, Dara Rolins přítel, Rytmus milenka, Dara Rolins milenec, Rytmus otec, Rytmus kouření, Dara Rolins kouření
TOPlist