Dara Rolins: Policie ji znovu obvinila ze smrti motocyklisty!

16.09.2011

To se dalo čekat! Dara Rolins (38) byla znovu obviněna z usmrcení z nedbalosti! Slovenská zpěvačka žijící v Česku bude čelit trestnímu stíhání za loňskou dopravní nehodu, při níž svým vozem srazila třiašedesátiletého Jindřicha Rotrekla, který následkům zranění podlehl.

Dara Rolins
Zdroj: dararolins.cz

Dara Rolins (38) čelila obvinění již krátce po nehodě, ale na základě její stížnosti bylo trestní stíhání loni v listopadu zastaveno. Teď jí za usmrcení z nedbalosti hrozí trest odnětí svobody od jednoho do šesti let.

Podle nového znaleckého posudku z oboru silniční dopravy, který byl hlavním důvodem znovuobnovení procesu, totiž jela zpěvačka v protisměru, a je tedy za smrt starého muže plně zodpovědná.

Čtěte také

Dara Rolins se však nechala slyšet, že se jí svým způsobem ulevilo, neboť je konec všem spekulacím, kterými se to v médiích jen hemžilo. Zpěvačka doufá, že trestní stíhání povede k jejímu očištění od nesmyslných výroků, které v tisku několkrát pronesl advokát rodiny pozůstalých.

Co se vlastně stalo 10. července 2010? Dara Rolins tehdy svým vozem Mercedens Benz srazila v ulici V Šáreckém údolí v Praze 6 krátce po poledni řidiče na skútru, který jí vjel pod kola údajně kvůli nerovnosti vozovky. Jindřich Rotrekl pak v nemocnici svým vážným zraněním podlehl tři hodiny po nehodě. 

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins

Interpreti:
Tragédie

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, Dara Rolins fotky, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Dara Rolins sexy, Dara Rolins nehoda, Dara Rolins autonehoda, Dara Rolins smrt motocyklisty, Dara Rolins havárie, dara rolins zabití, jindřich rotrekl, robert vladyka, dara rolins stížnost, Dara Rolins obvinění
TOPlist