Dara Rolins chce druhé dítě! Co na to Rytmus?

07.12.2011

Zpěvačka, která dnes oslaví 39. narozeniny, se svěřila s tím, že hodlá počít ještě jednoho potomka! Dara Rolins tak bude muset přemluvit svého nového milence, kterým je rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus (34), aby se o něco podobného pokusil ...

Dara Rolins
Zdroj: dararolins.cz

Dara Rolins (39) si zřejmě uvědomila, že jí před čtyřicítkou tikají biologické hodiny, a tak nechce nic nechávat náhodě. Zpěvačka se nechala slyšet, že pokud jí to "situace" a zdraví dovolí, tak by ještě ráda otěhotněla. Dara to nařekla naplno, ale měla tím samozřejmě na mysli, že otcem druhého dítěte by měl být její současný partner Patrik Vrbovský alias Rytmus (34).

Čtěte také

Zpěvačka má jednu dceru Lauru (4), jejímž otcem je její expartner, zpěvák kapely Wohnout Matěj Homola (38), s nímž se rozešla před rokem kvůli jeho tajné milence. Teď je Dara Rolins šťastná se slovenským rapperem, což dává v médiích často najevo.

Rytmus, který se zásadně nevyjadřuje ke svým soukromým záležitostem, se pochopitelně na téma případného otcovství zatím nikde nerozhovořil. A možná o tom ještě ani neví! Zpěvák by se totiž v takovém případě stal otcem poprvé v životě. Zvládne tuhle složitou roli? Postaví se k tomu čelem jako muž? Přece nemůže Daře na otázku, zda nechce dítě, odpovědět "čo ti jebe"? :-)

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Rytmus

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Dara Rolins fotky, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Rapeři, rozchod, slovenští zpěváci, Dara Rolins foto, marketingový tah, rytmus fotky, slovenští rapeři, rytmus foto, Patrik Rytmus Vrbovský, Patrik Rytmus Vrbovský foto, Dara Rolins přítel, Rytmus milenka, Dara Rolins milenec, Rytmus otec, Rytmus dítě
TOPlist