Dara Rolins bude v porotě show Hlas Česko Slovenska!

28.12.2011

Slovenská zpěvačka konečně podepsala smlouvu na účinkování v nové reality show! Dara Rolins (39) po mnoha peripetiích a dlouhém váhání "upsala svou porotcovskou duši" TV Nova!

Dara Rolins
Zdroj: dararolins.cz

Dara Rolins (39) bude v nové reality show Hlas Česko Slovenska zastávat nejen pozici porotce, ale především bude plnit roli profesionálního mentora a kouče, který bude pomáhat odhalovat talent mladých zpěváčků. Společně s ní podepsal smlouvu také její kolega a přítel Patrik „Rytmus“ Vrbovský (34), s nímž zpěvačka již nějaký ten pátek chodí.

Čtěte také

Slovenská kráska údajně velmi dlouhou dobu váhala nad tím, zda na striktní smlouvu vůbec přistoupit. Dara Rolins měla totiž dvě výhrady, resp. požadavky - chtěla, aby součástí projektu byl i její přítel Rytmus a navíc požadovala vyšší honorář.

Výsledkem zdlouhavých jednání je, že porotci dostanou namísto čtyř milionů korun, kterou inkasovali za účinkování v Superstar, pouze částku kolem milionu a půl. Dara Rolins a Rytmus si holt budou muset vydělat peníze jiným způsobem ... Ale lepší než drátem do oka, ne?

Čtěte také

V porotě dále zasednou, resp. profesionálními kouči budou lídr kapely Kabát Josef Vojtek (46) a zpěvák a hudební skladatel Michal David (51), který smlouvu podepsal jako první z celé čtyřky. Hlas Česko Slovenska odvysílá TV Nova a TV JOJ na jaře 2012.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Dara Rolins fotky, zpěváci, slovenské celebrity, reality show, slovenské zpěvačky, Rapeři, slovenští zpěváci, Dara Rolins foto, marketingový tah, rytmus fotky, slovenští rapeři, rytmus foto, Rytmus superstar, Patrik Rytmus Vrbovský, Patrik Rytmus Vrbovský foto, Rytmus porota, Dara Rolins přítel, Hlas Česko Slovenska, Dara Rolins milenec, Rytmus reality show
TOPlist