Dara Rolins a Dan Bárta vyjedou na společné turné!

05.01.2011

Dan Bárta (41) a Dara Rolins (38) budou společně koncertovat na jarním turné kapely Illustratosphere. Několikanásobný držitel cen Anděl pozval slovenskou zpěvačkou, aby svým zjevem "ozvláštnila" jeho koncerty.


Dan Bárta
Foto: danbarta.cz, Lenka Šindelářová

Dara Rolins a Dan Bárta si během jarního turné zazpívají pár duetů a také některé převzaté i původní písně. Navíc se v repertoáru objeví i songy z úspěšného projektu hudebníka Romana Holého Sexy Dancers, což byla funková hudební skupina, která fungovala koncem devadesátých let. Zde se Dara a Dan poprvé setkali jako hudební interpreti.Dan Bárta všechny své fanoušky upozorňuje, že nejde o žádný dvojkoncert, ale společné vystoupení, protože Dara bude opravdu plnohodnotným hostem kapely Illustratosphere.

Turné začíná 8. března v Brně a končit bude 11. dubna v Hradci Králové. Na jarní koncerty chtějí Dara Rolins a Dan Bárta navázat na podzim společným turném na Slovensku.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Roman Holý, Dan Bárta

Interpreti:
Sexy Dancers, Kosheen, Illustratosphere

Kategorie:
Celebrity, Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, Dara Rolins fotky, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, Dara Rolins sexy, dara rolins photos, české kapely, Dan Bárta foto, Dan Bárta photo, Dan Bárta turné, Dan Bárta koncerty, Dan Bárta dara rolins, Dan Bárta illustratosphere, Dara Rolins turné, Dara Rolins dan bárta
TOPlist