Daniela Šinkorová se provdala. Ale už před pár měsíci!

28.01.2016

Bývalá hvězda Ordinace, herečka, zpěvačka a moderátorka Daniela Šinkorová (43), je vdanou paní. Vzala si dlouholetého přítele Láďu a svatbu se jí podařilo několik měsíců utajit.

Daniela Šinkorová
Zdroj: Facebook

Daniela na sebe svatbu práskla tak, že na svůj Facebook nahrála fotografie sebe ve svatebním a ruku s prstýnkem. Šlo však o několik měsíců staré fotografie, vdávala se prý ještě než její přítel Ladislav dovršil padesátku. Jinak by se prý už nikdy nevzali.

Daniela si oblékla růžové šaty a střevíčky s vysokánským podpatkem. Svatební slib uzavřeli snoubenci na zámku Berchtold v kroužku těch nejbližších. Její nyní už manžel Ladislav je podnikatel, a celkem movitý!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Daniela Šinkorová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české herečky, Daniela Šinkorová foto, svatby celebrit, české celebrity svatby, Daniela Šinkorová manžel, Daniela Šinkorová fotografie, Daniela Šinkorová online, Daniela Šinkorová Facebook, Daniela Šinkorová muž, Daniela Šinkorová prsten, Daniela Šinkorová zásnuby, Daniela Šinkorová svatba, Daniela Šinkorová herečka, Daniela Šinkorová seriály, Daniela Šinkorová role
TOPlist