Daniel Radcliffe byl načapán při líbačce s hereckou kolegyní!

22.01.2013

Britský herec se na filmovém festivalu Sundance pusinkoval s herečkou Erin Darke! Daniel Radcliffe (23), který se se svou poslední láskou rozešel loni v řínu, ovšem veřejné muchlování v médiích popřel!

Daniel Radcliffe
Zdroj: Joella Marano, wikipedia.org


Daniel Radcliffe (23) alias "exHarry Potter" byl nachytán, jak se na festivalu Sundance líbá se svou hereckou kolegyní Erin Darke, s níž si zahrál ve snímku Kill Your Darlings. Podle médií je to jasný důkaz toho, že spolu tihle dva randí, což však herec popírá a tvrdí, že šlo jen o přátelský polibek.

My si počkáme, až bude herečku přátelsky líbat na jiných částech těla a pak s definitivní platností určímě, jestli spolu něco mají nebo se jen tak po harrypotterovsku čumáčkují!

Čtěte také

Daniel Radcliffe si ve filmu Kill Your Darlings střihl roli svobodomyslného básníka Allena Ginsberga, který byl známý tím, že miloval spíš muže než ženy, takže na jeho omluvu lze dodat, že možná jenom v zápalu role chtěl pocelovat nějakého chlapa a ošklivě se spletl!
Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Daniel Radcliffe

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, Zahraniční celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, britští herci, Daniel Radcliffe fotky, Daniel Radcliffe foto, Daniel Radcliffe Harry Potter, Daniel Radcliffe partnerka, Daniel Radcliffe milenka, Daniel Radcliffe přítelkyně, Daniel Radcliffe láska, Daniel Radcliffe zamilovaný, Daniel Radcliffe líbačka, Erin Darke líbačka, Daniel Radcliffe filmový festival
TOPlist