Daniel Radcliffe a Ryan Gosling: Velká světová láska?

11.02.2012

Britský herec se přiznal, že se mu líbí jeho americký kolega! Je tedy představitel Harryho Pottera skrytý gay? Daniel Radcliffe (22), který má rád ženy, co se neholí, sám svou homosexulitu popírá, ale co naplat - Ryan Gosling (31) je prostě jeho mazlíček!

Daniel Radcliffe
Zdroj: Joella Marano, wikipedia.org

Daniel Radcliffe (22) se po skončení série Harry Potter pěkně rozjel! Nejprve se přiznal, že se neholí v rozkroku, pak se zmínil, že během natáčení dost chlastal a teď všechno korunuje prohlášením, že má "slabost pro talent" amerického herce Ryana Goslinga. 

To by nebylo nic divného, ale Daneček (který zřejmě něco popil) svůj coming out doplnil slovy, že jeho kolega musí být určitě moc milý po sexu, páč vypadá inteligentně. Britský herec si pak zaspekuloval, že kdyby byl gay, vybral by si chytrého chlapa - tedy Ryana. No, a bylo to venku!

Ryan Gosling
Zdroj: Warner Bros. Pictures / Ben Glass

Daniel Radcliffe chce s největší pravděpodobností vystoupit ze stínu Harryho Pottera a chce být za pořádného chlapa. Někdo by mu ale měl vysvětlit, že pořádného muže nedělají řeči o tom, že se mu líbí jiní muži! Herec však z nějakého záhadného důvodu považuje za chlapské, když dokáže veřejně říct, že je nějaký muž pohledný nebo že vypadá dobře. Asi mu to poradila Hermiona ...

Ryan Gosling (31) zatím sexuální nabídky svého britského kolegy nekomentoval a zřejmě tak ani nehodlá učinit. Ale kdo ví, třeba k němu cítí to samé ... Zbývá tedy zvolat: Kluci, jděte do toho!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Daniel Radcliffe, Ryan Gosling

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, britští herci, Daniel Radcliffe fotky, Daniel Radcliffe foto, homosexuální celebrity, Ryan Gosling fotky, Ryan Gosling foto, Daniel Radcliffe gay, Ryan Gosling gay, skrytí homosexuálové, skrytí gayové
TOPlist