Daniel Landa si zahraje automobilového závodníka!

10.06.2010

Zpěvák se vrací před filmovou kameru! Daniel Landa (42) a jeho manželka Mirjam Landa (41) natáčejí svůj vysněný projekt - film o rallye, kde si zpěvák střihne roli automobilového závodníka.Filmový štáb se v tuto dobu nachází ve slovenské Nitře, avšak poslední záběry snímku by měly vzniknout koncem června v Praze. Premiéra filmu s názvem Dotkni se duhy je naplánována už na 11. listopad tohoto roku.

Daniel Landa - videoklipy zde!

Daniela Landa nosil námět filmu v hlavě už před lety a plánoval jeho natáčení hned po premiéře muzikálu Kvaska, který byl režisérským debutem jeho ženy pocházejí z Německa. Zpěvák plánoval, že si vezme při natáčení na starost automobilové honičky a všechny scény z ralley, protože tuto oblast dobře zná z vlastní zkušenosti.


Film z prostředí muzikálu Kvaska!

Landovi původně plánovali, že by šlo o akční film natočený v angličtině, avšak v průběhu psaní jim z toho vznikla spíše černá komedie, a tak se projekt smrskl na koprodukci česko-slovenskou.

Hlavní postavu automobilového závodníka Alexe, který sice přežije vážnou nehodu, ale přesto mu hrozí smrt, hraje sám Daniel Landa. Bude to pro něj první hlavní role v celovečerním filmu. Jeho filmovou partnerku ztvární místo herečka a zpěvačka Olga Lounová.


Dan nám všem ukáže!

O co ve filmu zhruba jde? Úspěšnému závodníkovi Alexovi najdou lékaři nádor na mozku, což pro něj znamená konec závodění. S pomocí těžce nemocné dívky se Alexovi povede získat zdravotní kartu pro závod v Nitře, kde naposledy postaví svému největšímu rivalovi z Německa.

Motiv nádoru na mozku je u Landů asi hodně oblíbený, protože i jedna z postav v muzikálu Kvaska trpěla také touto nemocí. Na podzim tedy uvidíme, jak se Mirjam Landa její druhý film povedl. Snad to nebude kýč!

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Daniel Landa

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity, Videa,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, herci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, čeští herci, režisérky, české režisérky, Daniel Landa fotky, Daniel Landa photos, Daniel Landa herec, Daniel Landa film, Mirjam Landa, Mirjam Landa fotky, Mirjam Landa photos, Mirjam Landa film, Mirjam Landa natáčení, kvaska video
TOPlist