Daniel Landa se v novém filmu dotkne duhy a sáhne si na dno!

07.07.2010

Zpěvák Daniel Landa a jeho manželka, režisérka Mirjam Landa představili na MFF v Karlových Varech svůj nový film Dotkni se duhy!Každý filmař si chce na karlovarském filmovém festivalu přihrát svou polívčičku, a to i v případě, že zrovna žádný film nenatočil, ale teprve jej chystá. To byl i případ manželů Daniela a Mirjam Landových, kteří v restauraci Petr na karlovarské kolonádě představili svůj další společný snímek, tentokrát s tématikou rally s názvem Dotkni se duhy!

Landovi před dvěma lety vypustili do světa své první filmové dítě - muzikál Kvaska, který zaznamenal slušný ohlas u diváků. Daniel Landa k němu složil hudbu a střihnul si menší, ale důležitou roli zhýčkané muzikálové hvězdy. Tentokrát dodal nejen hudbu, ale také vytvoří hlavní roli závodníka Alexe, jež má nádor na mozku.

Hlavní ženskou úlohu dívky Lucie dostala překrásná Olga Lounová, jejíž nohy, hlas, gestikulace a hlavně blonďatá hříva v restauraci okouzlily nejednoho novináře. Asi proto tvůrcům odpustili i technické problémy při prezentaci prvních záběrů, které nakonec musel Daniel Landa pustit ze svého notebooku! Režisérka Mirjam prý původně uvažovala o jiné herečce, ale když si brunetka Olga obarvila hlavu na blond, bylo jasné, že to je ona!

Ukázka z natáčení filmu Dotkni se duhy v Otrokovicích


Daniel Landa řekl, že natáčení bylo opravdu drsné a dokonce se se smíchem přiznal, že někteří herci při rally závodech doslova hazardovali se životem! Původně měli hlavní role hrát jen cizinci, ale to jaksi nevyšlo (z finančních důvodů), a tak se ve filmu objeví jen britští herci v rolích závodníků a z českých umělců uvidíme Rudolfa Hrušínského v roli primáře a Martina Havelku jako Joža.

Rally movie (jak tvůrci film pracovně nazývají) Dotkni se duhy by měl do českých kin vstoupit koncem roku, pravděpodobně v prosinci. Jeho podtitul zní vskutku rafinovaně - Život je o každém okamžiku!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Olga Lounová, Daniel Landa

Filmy:
TACHO

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, herci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, čeští herci, Olga Lounová photos, režisérky, české režisérky, Daniel Landa fotky, Daniel Landa photos, Daniel Landa herec, Daniel Landa film, Mirjam Landa, Mirjam Landa fotky, Mirjam Landa photos, Mirjam Landa film, Mirjam Landa natáčení, kvaska video, loga lounová fotky
TOPlist