Daniel Landa: Sáhla na mě smrt!

30.06.2010

Před pár dny přišel zpěvák Daniel Landa (41) málem o život. Při natáčení filmu z prostředí automobilových závodů ho málem srazil autem britský herec Christopher Rithin. Nechybělo málo a Daniel Landa by v lepším případě skončil v nemocnici s hodně vážným zraněním.
Všechno se semlelo při natáčení nového filmu s názvem Dotkni se duhy. Scénář k němu napsal sám Landa společně se svou manželkou Miriam, která také thriller z prostředí rallye závodů režíruje.

Mladý herec Christopher Ritkin, který si zahrál i ve slavném Harry Potterovi, měl v jedné scéně těsně před kamerou. Christopher ale pochází z Anglie, kde mají auta volant na opačné straně. Právě kvůli tomu málem britský herec smetl Landu a půlku štábu. Spletl si totiž plyn s brzdou a v momentě, kdy měl začít brzdit, tak jeho auto naopak hodně přidalo. Christopher naštěstí stačil strhnout volant a vyjet do vedlejšího pole. Nikomu se naštěstí nic nestalo, i když to na natáčecím place vypadalo na pořádné drama. Můžeme tak mít nejenom radost, že se Danovi nic nestalo, ale že jeho nový film do kin dostane v původním termínu - tzn. 11.listopadu 2010.

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Daniel Landa

Filmy:
TACHO

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, herci, čeští zpěváci, čeští herci, hudebníci, čeští hudebníci, Daniel Landa fotky, Daniel Landa photos, Daniel Landa herec, Daniel Landa film, daniel landa nehoda, daniel landa rallye, mirima landová, miriam landová film, daniel landa závodění
TOPlist