Daniel Landa podporuje muslimy!

18.11.2015

Zpěvák a automobilový závodník Daniel Landa (47) vystavil na Facebooku zvláštní fotografii. Modlí se na ní totiž s muslimy, kterým tak veřejně projevil svou podporu.

Daniel Landa
Zdroj: Facebook

„Tito lidé kolem mne jsou muslimové. Tito lidé jsou mí úžasní přátelé. Tito lidé mi stojí za to riskovat. Pomáhají nám jak jen mohou i s obranou a bezpečím našeho vlastního domova a já rád činím totéž. Spojují mne s nimi stejné lidské hodnoty a dlouholeté přátelství.

Jsem rád a je mi ctí, že mohu kráčet ruku v ruce s těmito patrioty v boji proti skřetům celého světa,“ uvedl Dan. Fotografie prý byla pořízena v hrobce afgánského hrdiny Massouda, vedle Dana stojí hned několik afgánských politiků…

Jeho fanoušci však toto gesto neviděli právě rádi, ale Dan se rozhodně nedal: „Nebyl bych určitě první vlastenec-vyhnanec v našich dějinách, to bude asi nějaký místní zvyk!“ smál se. 

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Daniel Landa

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští zpěváci, Daniel Landa foto, Daniel Landa Facebook, Daniel Landa podpora muslimů, Daniel Landa muslimové, Daniel Landa afgánští politici, Daniel Landa fotografie, Daniel Landa akce, Daniel Landa podpora, Daniel Landa muslimové vyjádření
TOPlist