Daniel Landa a Sámer Issa: Výměna partnerek?!

13.12.2010

Daniel Landa a Sámer Issa budou hvězdami pondělního pořadu Prominenti na TV Barrandov! Zpěváci nám prozradí něco ze svého soukromého života!


Daniel Landa a Mirjam Landa
Foto: TV Barrandov

Daniel Landa a Mirjam Landa jsou manželé už přes deset let a mají spolu tři děti. Nedávno vypustili do světa svůj druhý společný film Tacho, v němž si zpěvák zahrál hlavní roli rally závodníka Alexe. Při natáčení si prý vůbec nelezli na nervy. Nejspíše to bylo tím, že se na place ani moc neviděli ... No, on ten film podle toho taky vypadal!

Manželé se teď díky filmu často objevují v bulvárním tisku, což zrovna pro Daniela Landu, který odmítá navštěvovat pořady typu Český slavík nebo TýTý, je dost nezvyklé!


Sámer Issa a Pavla Dubná
Foto: TV Barrandov

Takový Sámer Issa filmy netočí, ale pro změnu se přiznal, že žije s houslistkou Pavlou Dubnou, která dlouhodobě plnila roli jeho intimní přítelkyně, pak zase jen kamarádky a teď je z ní zase přítelkyně.

Páreček se teď stěhuje do nového společného bytu a Sámer díky své lásce se už moc neobjevuje na prvních stránkách bulvárního tisku a prý "seká latinu", což je míněno obrazně. Anebo se Sámer hodlá pustit do latinskoamerických tanců?

Pořad Prominenti se vysílá v pondělí 13. prosince večer na TV Barrandov.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
15 antifanoušků
Celebrity:
Olga Lounová, Daniel Landa, Sámer Issa

Filmy:
TACHO

Interpreti:
Orlík

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, TV Barrandov, Sámer Issa video, Sámer Issa photo, Sámer Issa foto, Mirjam Landa, Sámer Issa milenka, Prominenti, pořad Prominenti, pavlína dubná, partnerky zpěváků, Sámer Issa barrandov, Sámer Issa tancování, Sámer Issa latina, Sámer Issa prominenti, Daniel Landa foto, Daniel Landa photo, Daniel Landa manželka, Daniel Landa tacho, Daniel Landa prominenti, Daniel Landa barrandov, Prominenti TV Barrandov, televize Barrandov
TOPlist