Dana Morávková překvapuje: Chtěla bych ještě jedno dítě!

09.12.2011

Herečka Dana Morávková (40) má jen jednoho syna a nevylučuje, že mu pořídí sourozence! Seriálová hvězda v pořadu Máme dítě na TV Barrandov povyprávěla o zákulisí jejího manželství s hudebníkem Petrem Maláskem (47)!

Dana Morávková
Zdroj: TV Barrandov

Dana Morávková (40) má podle řečí, co vede, doma zřejmě sen všech rodičů - tedy bezproblémové a klidné dítě. Herečka se domnívá, že to je výsledkem její výchovy, která spočívala v tom, že se vždycky vyhýbala rozkazům a příkazům a volila raději formu vysvětlování. Syn Petr, který zdědil klidnou povahu po svém otci, muzikantovi Petrovi Maláskovi, tak matce usnadnil výchovu a Dana Morávková na něj nikdy nemusela vztáhnout ruku!

Herečka se však zároveň svěřila s tím, že čas od času opakuje chyby svých rodičů. Její rodiče naštěstí nebyli žádní psychopaté, takže i případné drobné chybičky nevadí. A aby její syn neměl sklony k násilí, nikdy mu nekoupila žádnou atrapu zbraní, které kluci v jeho věku obvykle milují. Petr Malásek ml, který je díky matce pacifistou, v současnosti úspěšně studuje víceleté gymnázium.

Dana Morávková v rozhovoru nevyloučila, že by si pořídila ještě jedno dítě. Herečka totiž řekla, že syn je "zatím jedináček", což může mít mnoho významů. Moderátorka Iva Kubelková (34) se to pokusí zjistit v pořadu Máme dítě na TV Barrandov v sobotu 10. prosince v 17:10.

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Dana Morávková

Filmy:
Máme dítě

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, pořad Máme dítě, Dana Morávková foto, Dana Morávková fotky, Dana Morávková video, Dana Morávková Barrandov, Dana Morávková TV Barrandov, Dana Morávková Máme dítě, Dana Morávková pořad, Dana Morávková televize, Dana Morávková dítě, Dana Morávková touha
TOPlist