Dana Morávková a Jan Čenský se tajně vzali! Máme důkaz!

16.02.2012

Dva velcí čeští herci do toho konečně praštili, ovšem jen v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2! Jejich svatba se bude vysílat 1. března 2012 od 20:00 na TV Nova a je se opravdu na co těšit. To znamená, že catering se opravdu "vycajchnoval"!

dana
Dana Morávková a Jan Čenský jako šťastní novomanželé!
Foto: Archiv TV Nova

Jak jistě víte, MUDr. David Suchý (Jan Čenský) konečně požádal svou drahou o ruku. Po velkých přípravách, do kterých se Zdeně (Dana Morávková) plete Marta (Vlasta Žehrová) budou snoubenci muset řešit všelijaké svízele.

Nejdřív svatbu málem zaspí, pak nedorazí svědek a jediný, kdo je k mání, je bývalá bezdomovkyně Lepařová (Iva Huttnerová), která dorazí v šatech ze sekáče a navíc se na svatební hostině pěkně opije. 

dana
Dana a Jan právě udělali největší věc svého života!
Foto: Archiv TV Nova

Aby toho nebylo málo, ani svatební noc nedopadne úplně podle Zdeniných představ. Ale jestli chcete vědět, zda David alias Jan Čenský selže jako muž čili zvadne jako lilium, anebo ho zavolají k neočekávanému případu, či zda Zdena alias Dana Morávková nebude mít chuť na sex, tak to byste po nás chtěli moc a budete si muset počkat až do 1. března 2012!

A pro diváky, kteří to stále nepochopili: Herci Dana Morávková a Jan Čenský zůstávají se svými životními partnery a společnou svatbu rozhodně neplánují. Stačí jim veselka seriálová ...

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Dana Morávková, Jan Čenský

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, TV Nova, Jan Čenský fotky, Jan Čenský seriál, Jan Čenský ordinace, Ordinace v růžové zahradě 2, televizní seriály, seriály TV Nova, Dana Morávková foto, Dana Morávková fotky, Jan Čenský foto, Dana Morávková Ordinace, Dana Morávková svatba, Jan Čenský svatba, Dana Morávková seriál, Dana Morávková TV Nova, Jan Čenský TV Nova, seriálová svatba
TOPlist