Dana Batulková úplně nahá! V 52 letech nafotila akty!

17.11.2010

Herečka Dana Batulková se ve svých 52 letech odvázala a svlékla se donaha! Nahé akty jsou součástí propagace nového představení Holky z kalendáře Městských divadel pražských.


Foto: Ilona Sochorová

Dana Batulková (52), známá z filmů Vrať se do hrobu! nebo Děvčátko a ze seriálů Redakce nebo Horákovi, nahotu vždy odmítala a stavěla se k ní velmi negativně. Ale kvůli práci v divadle se obětovala a nechala se nafotit nahá do kalendáře, který by měl propagovat nové představení v Městských divadlech pražských. Herečka na fotografii zakrývá svá ňadra antickou maskou zobrazující múzu Thálii.

Hra Holky z kalendáře odráží skutečnou událost, jež byla zfilmována ve stejnojmeném filmu. Ve hře se šest starších dam z anglického venkova rozhodlo nafotit kalendář aktů pro charitativní účely. Jejich čin vzbudí mediální pozornost po celém světě a odstartuje celou mánii okolo focení kalendářů aktů.

Křest kalendáře se uskuteční 6. prosince za účasti protagonistek a od toho dne bude v prodeji na pokladnách Městských divadel pražských. Premiéra samotné hry Holky z kalendáře je plánována na 19. března 2011.

V kalendáři by se měly dále objevit herečky Veronika Gajerová, Jitka Smutná, Radka Fidlerová, Kateřina Macháčková či Lenka Termerová. Autorkou odvážných snímků je fotografka Ilona Sochorová. Muže-fotografa by totiž dámy v letech nesnesly ...

Synem Dany Batulkové je herec, moderátor a muzikant Jakub Prachař. Copak asi říká na matčiny akty?

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dana Batulková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, Nahé celebrity, nahé herečky, Nahé české celebrity, celebrity nahoře bez, české herečky, nahé české herečky, herečky nahoře bez, Dana Batulková foto, Dana Batulková photo, Dana Batulková sexy, Dana Batulková nude, Dana Batulková naked, Dana Batulková nude photo, Dana Batulková nahé foto, Dana Batulková akt, Dana Batulková prsa, Dana Batulková topless, Dana Batulková nahoře bez, Dana Batulková akty, Dana Batulková kalendář
TOPlist