Další útok žraloka v Austrálii, usmrtil ženu

06.06.2016

Řádí snad v Perthu zabijácký žralok, kterému zachutnalo lidské maso? Šedesátiletou britskou potápěčku zde napadl žralok, žena zemřela ještě ve vodě.

Ilustrační foto: Profimedia.cz

Doreen Collyer byla britská učitelka, která měla hlavní vášeň, a to sice potápění. Byla zkušenou potápěčkou, která obdivovala australskou přírodu a podvodní bohatství.

Čtěte také

Doreen se potápěla na útesu u pláže zhruba 35 kilometrů od Perthu, když ji napadl žralok, který byl prý větší než pětimetrový člun. Doreen její partner ještě vytáhl z vody, ale byla již mrtvá, její zranění byla příliš vážná.

Před nedávnem zaútočil na pláži u Perthu žralok na surfaře, kterému ukousl nohu. Mladíka převezli ve vážném stavu do nemocnice, kde později svým zraněním podlehl. V obou případech se jednalo o útok velkého bílého žraloka. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
austrálie, Perth, útok žraloka, Perth žralok, útok žraloka Perth, britská potápěčka žralok, žralok zabil potápěčku, Doreen Collyer, Doreen Collyer foto, Doreen Collyer fotografie, Doreen Collyer online, Doreen Collyer novinky, Doreen Collyer smrt, Doreen Collyer RIP, Doreen Collyer útok, žralok zabil ženu, útok žraloka Austrálie, Austrálie žralok, Austrálie zabijácký žralok, žralok zabiják, žralok zabiják Austrálie, žralok zabiják Perth
TOPlist