Další řada Teorie velkého třesku v ohrožení!

01.08.2014

Tak tohle jistě nebudou fanoušci oblíbeného seriálu číst rádi! Jde totiž o to, že jejich oblíbený seriál se stále nezačal natáčet. Jde o to, že produkce se stále nemůže domluvit s herci na jejich smlouvách, konkrétně pak na finančních požadavcích.

Jim Parsons
Zdroj: Photo © CBS Television

Hlavu si postavil nejprve představitel hlavního mimoně, vědce Sheldona Coopera, herec Jim Parsons (41). Ten totiž odmítá honorář jednoho milionu dolarů za jedno pokračování, což prý byl honorář, který získali třeba představitelé Přátel z devadesátých let.

Dále se pak nelíbí představitelům Howarda Wolowitze a Rajeshe Cootrapaliho, že by snad měli dostat méně peněz než ostatní z hlavní pětice protagonistů.

Podívejte se na sestřih skvělých scének ze seriálu Teorie velkého třesku

Bohužel, toto dohadování odsunulo začátek natáčení, konkrétně pak čtené zkoušky. Na druhou stranu seriál je celosvětovým hitem a jeho výdělky jsou nadprůměrné, takže těžko se Jimovi Parsonsovi divit, když právě na jeho komediálních výkonech celý seriál stojí.

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kaley Cuoco, Jim Parsons, Johnny Galecki

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
seriály online, americké seriály, Jim Parsons foto, Sheldon Cooper, Teorie velkého třesku herci, Teorie velkého třesku seriál, Teorie velkého třesku fotky, Teorie velkého třesku scény, Teorie velkého třesku youtube, Teorie velkého třesku nejlepší scény, Teorie velkého třesku online, Teorie velkého třesku videa, Teorie velkého třesku video, Teorie velkého třesku řada 7, Teorie velkého třesku 7 série, Teorie velkého třesku postavy, Teorie velkého třesku natáčení, Teorie velkého třesku pokračování, Sheldon Cooper online, Sheldon Cooper fotky, Sheldon Cooper postava, Jim Parsons videa
TOPlist