Další příklad čisté lásky. Ornella navštívila milionáře s mladicí

09.08.2016

Ornella Koktová (23) s rodinou pořádá svou misi po Azurovém pobřeží, během které navštívili podobně nesourodý pár, jak jsou Koktovi.

Ornella Štiková
Zdroj: Facebook

Během cesty navštívili také jeden z párů, které spolu jistě drží velmi silná láska, a to sice Miroslava Hanela, který je Koktovým vrstevníkem, je mu třiašedesát let. Jde o spolumajitele kosmetické firmy a velmi, velmi bohatého muže.

Ornella Štiková
Zdroj: Facebook

Což bylo vidět na půvabných obrázcích z návštěvy v jeho domě, který je luxusní a nechybí v něm bazén s nádhernou vyhlídkou. Miroslav Hanel se pochopitelně také chlubí dvacetiletou přítelkyní, která by ho zcela jistě milovala i bez peněz. Stejně jako Kateřina Brožová, se kterou byl milionář také spojován. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
13 antifanoušků
Celebrity:
Josef Kokta, Ornella Štiková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české krásky, sexy češky, české celebrity fotky, Ornella Štiková dítě, Ornella Štiková foto, Ornella Štiková Facebook, české páry, Ornella Štiková fotografie, Ornella Štiková online, slavné české páry, Josef Kokta manželka, Ornella Štiková dovolená, Ornella Štiková Monte Carlo, Ornella Štiková Monaco, Ornella Štiková novinky, Ornella Štiková kamarádi, Josef Kokta kamarád
TOPlist