Další hvězdy Karlových Varů: Scott Cooper a Adrian Grenier!

30.06.2010

Herec a režisér Scott Cooper, který osobně uvede oscarový film Craze Heart, bude hostem filmového festivalu! Doplní jej herec Adrian Grenier.


Adrian Grenier a Scott Cooper

Na dnešní tiskové konferenci pořadatelé 45. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary oznámili jména dalších hostů, kterými budou americký režisér Scott Cooper a americký herec Adrian Grenier.

Scott Cooper osobně uvede festivalový zahajovací snímek a svůj režijní debut Crazy Heart s Jeffem Bridgesem (61) v hlavní roli. Film získal na jaře dva Oscary pro hlavního představitele a za ústřední píseň.


Crazy Heart - trailer

Snímek vypráví o zahořklém country zpěvákovi Badu Bleakovi (Jeff Bridges) s podlomeným zdravím a těžkým životním stylem, který se příliš často ženil, příliš mnoho pil a příliš moc let trávil na cestách. A přesto se Bad snaží dosáhnout záchrany, ke které mu pomáhá krásná Jean (Maggie Gyllenhaal), novinářka, která objeví skutečného muže skrývajícího se za muzikantem.


Adrian Grenier

Americký herec a hudebník Adrian Grenier (34) představí svůj dokument Teenage Paparazzo, který se zabývá vztahem celebrit a médií. Grenier je divákům znám především jako hvězda seriálu Vincentův svět a také je členem newyorské kapely The Honey Brothers.

Škoda jen, že nepřijede sám Jeff Bridges! Festival v Karlových Varech začíná už tento pátek!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adrian Grenier, Scott Cooper, Jeff Bridges

Filmy:
Vincentův svět, Crazy Heart

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, karlovy vary, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, filmový festival, MFF Karlovy Vary 2010, mezinárodní filmový festial, Scott Cooper fotky, Scott Cooper photos, Scott Cooper vary, Adrian Grenier fotky, Adrian Grenier photos, Adrian Grenier vary
TOPlist