Dal jsem to do jiného hrníčku! Doposud neznámý kuchařský učeň z Ano, šéfe je hitem internetu!

07.09.2015

Pořad Ano, šéfa vysílá nové díly a již nyní je jasné, že třetí díl nejnovější série bude asi dobrá komedie. Na internetu můžeme vidět dvě ukázky, u kterých se každý musí chechtat, anebo nevěřícně zírat.

Zdeněk Pohlreich
Zdroj: TV Prima

V ukázkách vystupuje neznámý mladík, kuchařský učeň, který Zdeňkovi říká, že si musí odskočit. Kojak Zdeněk Pohlreich z něj kousek po kousku dostává, že poněkud natvrdlý chlapec prý ukradl babičce řetízek (Šéf: „Zlatý?“, hoch: „Jak to víte šéfe?“), ten odnesl do zastavárny a za utržené peníze si prý chtěl koupit sešity do školy.

Dobře neuvěřitelná historka se ale stává ještě neuvěřitelnější (Šéf: „To je jak pohádky od pana Majera!“), když hoch další den přijde a začne se do vysvětlování nevysvětlitelného ještě zamotávat.

A vysvětluje, že prý řetízek nezcizil, ale „dal ho do jiného hrníčku“. A prý se mu všichni omluvili, jeho další vysvětlování je neuvěřitelně bizární a zamotané a šéf na to nevěřícně kouká… Na jeho vysvětlování už vzniklo několik parodií a internet se dobře baví… Jak je vidět, další díl bude bizár všech bizárů…. 

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Zdeněk Pohlreich

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
vaření, ano šéfe, kuchaři, prima, FTV Prima, kuchařské pořady, slavní kuchaři, Ano šéfe pořad, Ano Šéfe Prima, Prima Style, Ano Šéfe video, Ano Šéfe hrníček, Ano Šéfe krádež, Ano Šéfe krádež řetízku, Ano Šéfe videa, Ano Šéfe youtube, Ano Šéfe Zdeněk Pohlreich, Ano Šéfe nová řada, Ano Šéfe epizody
TOPlist