Dakota Johnson neuhlídala ruku šmátralku

25.07.2016

Dakota Johnson (26) si může výskat, tráví již několikátý týden na Azurovém pobřeží ve Francii, kde natáčí pokračování flimového trháku 50 odstínů šedi s božským Jamiem Dornanem. A ještě u toho pěkně provokuje….

Dakota Johnson

Dakota, které to mimořádně sluší, i když to není na první pohled vyložená sexbomba, se vyfotila, jak sedí v autě a rajcovně její ruka šmátralka zabíhá někam směrem ke kalhotkám… „Co to moje ruka dělá?“ ptá se roztomilá Dakota, která je momentálně bez přítele.

Je zcela jasné, že tímto způsobem jednak navnadí spoustu mužů, ale stejně tak fanoušků filmu, kteří se již nemohou dočkat, jak se vypořádá ústřední dvojice s pokračováním knihy 50 odstínů tmavější.

A to navzdory tomu, že tato kniha je prý jedním z největších škvárů, který za poslední roky vyšel. A například Sena Ellis, režisér Anthropoidu, ve kterém nejnověji Jamie Dornan hraje českého parašutistu Jana Kubčíka, se obávala, aby tato pochybná sláva jeho film nepoškodila… 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dakota Johnson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
americké herečky, žhavé fotky celebrít, herečky sexy foto, americké herečky fotky, Dakota Johnson foto, Dakota Johnson role, 50 odstínů šedi, 50 odstínů šedi film, 50 odstínů šedi herečka, 50 odstínů šedi pokračování, Dakota Johnson sexy, Dakota Johnson sexy foto, Dakota Johnson fotografie, Dakota Johnson filmy, Dakota Johnson Instagram, Dakota Johnson novinky, Dakota Johnson nohy, Dakota Johnson tělo, Dakota Johnson žhavé foto
TOPlist