Dagmar Patrasová dala manželovi ultimátum: Musíš zhubnout!

19.05.2012

Zpěvačka a herečka se totiž už nemůže dál dívat na manželovu dvojitou bradu! Felix Slováček (69) si tak našel jeden salon krásy, do něhož ho nakonec doprovodila i sama Dagmar Patrasová (56).

dasa
Dagmar vybrušuje Felixovi bradu!
Foto: Kloboukfilm

Dagmar Patrasová (56) a Felix Slováček (68) se rozhodli vylepšit svůj zevnějšek za pomoci kosmetického salonu, což je většinou výsada žen. V případě známé zpěvačky tomu však bylo obráceně, protože jejího muže už nějakou dobu trápí dvojitá brada, a tak s tím chtěl něco už sakra udělat.

Čtěte také

Jenomže na hubnutí podbradku snad žádné cviky neexistují a omezení kalorií nepomůže! A tak se manželé rozhodli, že se problematické partie zbaví za pomoci kryolipolýzy (fuj, to je slovo!) a vypravili se do smíchovského salonu Pretty women figure.

felix
Dagmar brousí, Felix odpočívá!
Foto: Kloboukfilm

Felix Slováček měl obavy, že bude mít po kryolipolýze sice podbradek bez tuku, ale že mu visící kůže na kráse také nepřidá. Naštěstí známý saxofonista po procedurách na zmrazujícím přístroji šel ještě na jeden vehikl, který vyhlazuje nejen vrásky, ale i povislou kůži. Prý se to jmenuje plasma nebo tak nějak ...

Čtěte také

Po proceduře si manželé za odborného výkladu o možnostech zkrášlení těla a obličeje prohlédli prostory, přičemž se oba rozhodli, že ještě vyzkouší bailine, díky kterému by do léta mohli ještě shodit nějaké to kilo. Inu, to víte, umělci - starost o zevnějšek je pro ně doslova povinností! Kdo by se taky díval na otylé a oteklé obličeje?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Felix Slováček, Dagmar Patrasová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, moderátorky, české moderátorky, české herečky, hudebníci, čeští hudebníci, Dagmar Patrasová fotky, dagmar patrasová video, Felix Slováček foto, Dagmar Patrasová rodina, Dagmar Patrasová manžel, Dagmar Patrasová sexy, Dagmar Patrasová foto, Dagmar Patrasová poprsí, Dagmar Patrasová prsa, Dagmar Patrasová velká prsa, Dagmar Patrasová ňadra, Dagmar Patrasová chirurgie, Dagmar Patrasová hubnutí, Felix Slováček fotky
TOPlist