Dagmar Havlová bude hrát v pokračování seriálu Sanitka!

23.08.2011

Bývalá první dáma České republiky slaví velký návrat na televizní obrazovky! Dagmar Havlová (58) si totiž zahraje jednu z hlavních postav v seriálu Sanitka 2, který má být volným pokračováním oblíbeného díla z osmdesátých let.


Dagmar Havlová v televizním filmu Kanadská noc!
Foto: Česká televize, wikipedia.org

Dagmar Havlová (58), která se po skončení svého "působení" v roli první dámy věnovala spíše divadlu, se na televizní obrazovce objevila naposledy v roce 2008 ve snímku Kanadská noc, kde si zahrála po boku Viktora Preisse roli jeho manželky.

Její postava se v původním seriálu Sanitka z roku 1984 neobjevila - jde tedy o postavu zcela novou. Herečka si zahraje si dobře zajištěnou, leč osamocenou lékařku, která zdědila po otci hotel. Dagmar Havlová, která nedávno zazářila na plátnech kin v manželově Odcházení, tak dostala opět roli hodnou bývalé první dámy - bohatou ženu a takřka aristokratku.


Sanitka - trailer!

Režisérem seriálu bude Filip Renč (45), který začíná točit už 22. září 2011. Do června 2012 pak musí seriál natočit, aby ho Česká televize mohla v roce 2013 odvysílat. Sanitka 2 bude mít klasických třináct dílů a režisér má na každý díl pouze třináct natáčecích dní ...

Čtěte také


V Sanitce 2 si však zahrají i další nové postavy - Jiří Dvořák coby ředitel záchranné služby nebo Jiřina Bohdalová jako jeho matka. Ze staronových postav se ve filmu objeví Jaromír Hanzlík jako doktor Jandera, Tomáš Juřička jako jeho bratr a Ivana Andrlová coby Jardovo děvče. Máme se věru nač těšit!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jiřina Bohdalová, Jiří Dvořák, Ivana Andrlová, Jaromír Hanzlík, Dagmar Havlová, Tomáš Juřička, Filip Renč

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, první dámy, sanitka 2, Dagmar Havlová foto, Dagmar Havlová photo, Dagmar Havlová film, Dagmar Havlová seriál, Dagmar Havlová Sanitka, Dagmar Havlová Sanitka 2, první dámy České republiky, bývalé první dámy, seriál Sanitka, seriál Sanitka 2, Dagmar Havlová nabídka, Dagmar Havlová hraní, Dagmar Havlová role, Dagmar Havlová zkoušky, Dagmar Havlová natáčení, manželka prezidenta, Sanitka 2 natáčení
TOPlist