Čtvrté dítě? Kdepak, Mel B odešla od manžela! Ta to ale popírá…

17.12.2014

Není to tak dlouho, co vyšel v časopise People rozhovor se zpěvačkou a bývalou „Spajskou“ Mel B (39). v něm se svěřila s plánem, porodit svému manželovi druhé dítě, dohromady již své čtvrté.  Jak to tak ale vypadá, to se konat nebude. Mel B totiž zřejmě od svého manžela odešla.

Melanie Brown
Zdroj: Profimedia

A důvod? Její manžel Stephen Belafonte ji dlouhodobě týral, o čemž neměla veřejnost příliš potuchy. Až minulý týden, kdy ji brutálně napadl, Mel B prý uprchla a nechala se hospitalizovat v nemocnici. Do svého domu se již nevrátila.

A co na to Mel B? Ta se chová jako typická týraná žena. Na venek se totiž snaží hrát, že je vše v pořádku. Po incidentu dala rozhovor anglické verzi časopisu Grazia, ve které tvrdí: „Manžel mě dokáže naštvat tak, jako nikdo jiný, ale stále ho velmi miluji.“ Na druhou stranu, svědci namítají, že toto pondělí si nechala vystěhovat veškeré své věci z jejich společného londýnského domu.

Mel B se v současnosti profiluje hlavně jako porotkyně britského X-Factoru. Na jeho nedělní vysílání se dostavila bez snubního prstenu, což mnozí  považovali za jasný signál, že s manželem už skončila…

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Melanie Brown

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zpěvačky, britské celebrity, Mel B, britské zpěvačky, Stephen Belafonte, vztahová krize, Melanie Brown, Melanie Brown napadení, Melanie Brown manžel, Melanie Brown rozvod, Melanie Brown krize, Mel B rozvod, Mel B napadení, Mel B rodina, Mel B muž, Mel B partner, slavné britské zpěvačky, krize vztahu
TOPlist