Čtvrtá Pařba ve Vegas se s největší pravděpodobností točit nebude

26.01.2018

Komediální série o partičce kamarádů, které po různých alkoholových a drogových „dýcháncích“ sužuje kocovinové „okno“ letos oslaví deváté narozeniny. Po prvním filmu s názvem Pařba ve Vegas přišla ještě další dvě pokračování, a to Pařba v Bangkoku a Pařba na třetí. Teď to ovšem vypadá, že se čtvrtého dílu jen tak nedočkáme.

Bradley Cooper

Přestože se na komediální sérii podílela taková jména jako Bradley Cooper (43), Zach Galifianakis (48), Ken Jeong (48) nebo Ed Helms (44), posledního dílu jsme se dočkali v roce 2013. Od té doby k dalšímu pokračování komedie Todda Phillipse (47) nepadla ani zmínka.

Teď však k možnému pokračování promluvil Ed Helms, představitel zubaře Stua, a pro čtvrtou Pařbu to opravdu nevypadá růžově. „Řekl bych, že se šance na nový díl pohybují někde mezi nulou a ničím,“ hodnotí možnosti pokračování Helms.

Přestože jsou Helmsova slova tvrdá, možná je dobře, že se na dalším filmu série nepracuje. Jak už to u většiny pokračování bývá, oblíbenost série každým dalším dílem klesala. První Pařba ve Vegas má na serveru ČSFD hodnocení 81 %, ale Pařba na třetí už se může chlubit pouze 61 %.

Pauza od série prospěla i režisérovi série. Todd Phillips natočil po poslední Pařbě film Týpci a zbraně, který si jeho diváci opět oblíbili. Možná je nakonec dobrý nápad, nechat sérii o partě lidí s nejhorší kocovinou na světě u ledu.

Jak to máte vy? Šli byste na další pokračování Pařby ve Vegas nebo vám nevadí, že se dalšího filmu ze série s největší pravděpodobností nedočkáte?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ed Helms, Zach Galifianakis, Bradley Cooper

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
party, komedie, americké filmy, Hangover, americké komedie, šílené komedie, Pařba ve Vegas, Pařba ve Vegas 4, Hangover 4, bláznivé komedie, kocovina, bláznivé páry, Pařba ve Vegas herci
TOPlist