Co týden dal: Žito běsní, Iveta zuří a Kate rodí ve stínu smrti!

10.12.2012

Některé české celebrity podlehly menší adventní agresivitě, která se projevila v jejich chování navenek! Králem a královnou antiasertivity se tak stal nejen Daniel Landa, ale také překvapivě Iveta Bartošová!

dan
Daniel Landa provokuje a šíří lásku a mír!
Foto: Archiv Daniely Landy

Zpěvák Daniel Landa, resp. kouzelník Žito 44 (jak kdo chce) stále provokuje české média a své odpůrce a od svého projevu na Českém slavíkovi je jednou z nejmedializovanějších osobností. Ale nic se nemá přehánět, i když je člověk jen blázen a dělá kejkle a v neděli rolní ...

Daneček totiž podle svých slovo zmlátil nějakého chlapa, co nebyl v lásce a míru, resp. co ho poslal do "prdele", načež zpěvák ho umravnil a za to ho teď možná čeká trestní oznámení od jednoho agilního právníka!

Ale není sám! Jiné dvě celebrity si také zahrávají s vážnými věcmi jakými jsou trestní stíhání. Podnikatel Martin Michal je naštvaný dvojnásob - jednak proto, že jeho syn skončil ve vazbě kvůli podvodu a druhak, že o tom média informují! 

Milionářka Nora Mojsejová má chlapa, který sice seděl za pašování drog, ale zatím jí nevadí, že o něm píšeme. Ale jestli to boha jeho zjistí, tak to bude mela ...

ornella
Ornella Štiková také provokuje, ale šíří jen zlobu a nenávist!
Foto: Archiv Ornelly Štikové

Profesionální celebrita Ornella Štiková, která žije z toho, že jí někdo známý udělal dítě, opět urazila dalších pár osobností a tentokrát se hlavním terčem jejích impertinentních (čili debilních) poznámek stal hokejista Jaromír Jágr, který však na rozdíl od ní projevil více humoru a ironie.

A nyní ve zkratce něco o úspěších našich celebrit! Podnikatelka a ředitelka České Miss Michaela Maláčová ovládla nejluxusnější pražskou ulici, kuchařskou show TV Nova MasterChef (kterou bůhvíproč nazývají fenomenální!) vyhrál Petr Jonáš a česká modelka Karolína Ludvíková uspěla na mezinárodní soutěži krásy v Číně!

iveta
Iveta Bartošová je dost nesnesitelná celebrita ...
Foto: TV Pětka

První dáma bulváru Iveta Bartošová se sice dočkala nové luxusní kuchyně za statisíce, ale jinak prý štáb své reality show a televize Pětka štve svou agresivitou a nespolehlivostí, takže je možné, že pokud tu kuchyni neroztříská v hádce s Pepíkem, přijde o ni v rámci televizní odplaty! Ale jinak je to hodné děvče, které by si ráda zahrálo v nějakém filmu anebo by aspoň chtěl vydat výběrové album ...

Co se týče vztahů, tak víme, že herec a režisér Danny DeVito se nechce rozvádět, zakladatel Playboye Hugh Hefner se naopak chce už podruhé ženit s "nevěstou na útěku" Crystal Harris a zpěvačka Rihanna si chce vzít exmilence, co jí kdysi rozbil ústa!

Jinak herec Jude Law se vykašlal na celebrity a nyní podle všeho chodí s jednou kostymérkou, zatímco herečka Demi Moore tradičně sbalila muže o čtvrtstoletí mladšího a jistě s ním vydrží až do důchodu.

kate
Kate Middleton je konečně v jináči!
Foto: wikipedia.org

Zahraniční kauzou týdne se stala zpráva o tom, že britský princ William a jeho manželka, vévodkyně Kate Middleton opravdu čekají dítě! Bohužel tato radostná událost byla zakalena následným žertem jednoho rádia, jehož redaktoři zavolali do nemocnice, kde dlela princezna a žádali informace o jejím požehnaném stavu.

Když se zjistilo, že jde jen o nejapný vtip, tak příslušná sestra, která telefonát vyřizovala, nevydržela celosvětovou ostudu a spáchala sebevraždu ... Vcelku roztomilým skandálem je proto příhoda, jak herec Emile Hirsch konal na veřejnosti malou potřebu do květináče s kaktusem!

Ve stínu této informace tedy zaniká zpráva o tom, že druhé dítě porodila také modelka Gisele Bündchen. Inu, modrá krev je modrá krev ... Také skandalistka Lindsay Lohan, která odmítá jít na léčení kvůli posledním excesům, už taky nějak netáhne!

ange
Angelina Jolie hodlá opustit Hollywood!
Foto: wikipedia.org

Jistě vás potěší, že moderátorka Markéta Fialová se vrací na obrazovku TV Nova a bude uvádět Televizní noviny bez svého věrného důvěrníka Karla! Televize však už pro jistotu zaangažovala nového sporťáka, kterým se stal model Martin Čermák.

A na závěr máme pro vás jednu smutnou zprávu - herečka a sexbomba v jedné osobě Angelina Jolie chce skončit s herectvím! A představte si, že nikoli kvůli paparazzi fotografům, ale kvůli děckám! Von prostě ten šoubyznys se s harantama dělat nedá!

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, slovenské celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody, rozchody celebrit, slovenské herečky
TOPlist