Co týden dal: Vyhazovy, svatby, rvačky a demolice!

31.10.2010

Byl to pestrý týden plný zajímavých událostí, které nelze popsat v jedné větě, natož v nadpisu!


Robert RosenbergFoto: youtube.com

Začněme třeba něčím pozitivním! Co se týče svateb celebrit, "měli jsme celkem třikrát štěstí" - Katy Perry se provdala za slona, pardon za dlouholetého přítele za účasti slonů v Indii, moderátorka Světlana Zárubová se vdala dokonce tajně a herec Radek Kuchař se také oženil ... hned jak ho pustili z vězení!

Čtěte více: Co týden dal: Iveta se rozvedla! Proč Mike a Jirka nepřišli?

Také jsme se dočkali několika ocenění, Miss World byla zvolena Alexandria Mills z USA, Marta Kubišová dostala cenu Česká hvězda a její sokyně Helena Vondráčková se v anketě Gaystars stala Ikonou gayů. Obě ceny nelze poměřovat, ale přiznejme si, že zpěvačky by dnes už asi Miss World nevyhrály, zatímco americká modelka bude určitě nejen ikonou gayů, ale leseb!


Alexandria Mills/Foto: youtube.com

Pornoherec Robert Rosenberg oznámil, že se rozvádí, zatímco Jiří Pomeje nic neoznámil a rovnou se pokousil slepovat své manželství, aniž by o to jeho žena Iveta Bartošová měla zájem. Neměla. Iveta si však může jeden úspěch přiznat - usmířila se s hercem Jiřím Krampolem, který ji nemohl odpustit smrtelnou urážku, když nepřišla do jeho pořadu Nikdo není dokonalý. Iveto, Jirko, co jsme si, to jsme si, už si to nikdy víckrát čestné slovo!

Monika Marešová si potrpí na raplíky, ale to jsme vždycky věděli. Její expartner (ale stále ještě manžel) Leoš Mareš zmlátil na diskotéce kamaráda, páč se mu nechtělo od DJ pultíku a ve stejný den spáchal něco podobného také její přítel Martin Řezáč.

Dara Rolins byla vyhozena jako moderátorka Českého Slavíka, ale dostal hned nabídku moderovat Slovenského Slavíka. V jejím případě ještě může mluvit o štěstí, protože třeba TV Prima vyhodila všechny sportovní redaktory bez toho, že by jim někdo nabídl moderovat zprávy na Slovensku! Navíc Dara si přijde na pěkný prachy jako porotkyně X Factoru, tak by měla zůstat soudná a neřešit hned vyhazov za neloajalitu s právníkem! TV Prima stejně jednoho dne konkurenční TV Novu přebije, tak radši rychle šupky dupky tam, kde je větší jistota a drajv.

A konečně nějaké ty vztahy, které nedopadly dobře: Kristýna Leichtová se rozešla s přítelem, ale rozhodně kvůli tomu nezdemolovala hotelový pokoj jako Charlie Sheen, když mu náhodná známost hned napoprvé "nedala" ...

A úplně nejlépe se má Petr Janda, který je po operaci žlučníku! A je vymalováno!

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Radek Kuchař, Dara Rolins, Světlana Zárubová, Jiří Pomeje, Jiří Krampol, Katy Perry, Leoš Mareš, Kristýna Leichtová, Petr Janda, Bořivoj Navrátil, Helena Vondráčková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, americké celebrity, americké zpěvačky, české herečky, herci, američtí herci, čeští herci, rozvod, Charlie Sheen, Monika Marešová, Iveta Bartošová foto, Iveta Bartošová photo, Co týden dal, Iveta Bartošová rozvod, martin řezáč, shrnutí týdne, shrnutí, soupis týdne, celkové shrnutí, kaskadéři, událost týdne, Alexandria Mills
TOPlist