Co týden dal: Přichází Džambulátko aneb Sexuální praktiky Ivety a Josefa!

19.08.2013

Minulý týden byl ve znamení spekulací, zda spolu mohou mít dítě dva lidé staršího středního věku! Bulvár měl prostě potřebu probírat plodnost Ivety Bartošové a Josef Rychtáře, což nebylo vůči těmhle božím bytostem zrovna uctivé ... Ale co už?

iveta
Josef Rychtář a Iveta Bartošová
Foto: TV Pětka

Snoubenci Iveta Bartošová a Josef Rychtář, kteří se pochlubili, že plánují "žambulátko", si však o posměch bulváru řekli sami, zvláště poté co zpěvačka přišla s tím, že její další dítě bude jistojistě holka, aniž vzala v potaz, že počít ve svém věku dalšího potomka bude asi poměrně problém ...

Slavný bodyguard se vzápětí poté rozvzteklil, když zjistil, že dva vyčuraní podnikavci chtějí zneužít jméno jeho milé Džambulky a prodávat pod tímto názvem nějaké příšernosti ... No, Džambulátko bude mít asi dost těžký život v takové dysfunkční rodině!

jiri
Jiří Krampol
Foto: ShowBiz.cz

A pojďme na opravdu smuté věci! Herec a moderátor Jiří Krampol pláče, neboť jeho pořad Nikdo není dokonalý byl definitivně zrušen. A zesnulý herec Radoslav Brzobohatý by měl aspoň in memoriam radost, poněvadž se prý dočká vlastního pomníku.

Dítě čeká modelka Hana Svobodová a herečka Pavla Vitázková. Obě děvčata ale předběhla jak herečka Petra Špalková, která přivedla na svět své druhé dítě, tak i - trochu podvodem přes náhradní matku - režisér George Lucas (první dítě) a herec Vince Vaughn (druhé dítě).

A když už jsem u těch dětí, tak zpěvák Usher vyhrál soud s exmanželkou o opatrovnictví jejich dětí (jen by je měl držet dál od vody) a herečka Halle Berry lobovala za zákon na ochranu proti paparazzi fotografům, aby mohla její dcera chodit normálně do školy.

daniela
Daniela Drtinová
Foto: Reprofoto ČT

"Politická aféra" kolem odvolání moderátorky v České televizi, která hrozilo přerůst v další televizní krizi, skončila po hříchu poté, co se osoba, o kterou šlo, tedy Daniela Drtinová dohodla s vedením ČT na tom, že bude uvádět vlastní pořad na ČT24.

O titul tragéda měsíce se tentokrát podělí zpěvák Justin Bieber, který se svlékl úplně donaha před svou babičkou, a zpěvačka Lady Gaga, která kvůli propagaci své desky vyrazila polonahá do města ... Tihle chudáci už fakt neví, jak by na sebe upozornili!

Českým tragédem týdne se stává všeuměl Sagvan Tofi, který se sice nesvlékl do naha (zaplaťpánbu!), ale zesměšnil se tím, že až díky bulváru zjistil, že dluží nějaký peníze státu ...

leos
Leoš Mareš
Foto: AMI Communications

A velký návrat na obrazovku slaví moderátor Leoš Mareš, který na TV Prima spustil novou show QI. Také modelka a herečka Iva Kubelková, která bude novou tváří primáckého magazínu Top Star, si může gratulovat, že dosáhla takového úspěchu.

No, aspoň kvůli natáčení svých pořadů nezablokovali pražské metro, jak to učinil režisér a producent Ridley Scott v případě natáčení filmu Child 44! Tak snad to děcko bude stát za to ...

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, američtí zpěváci, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody celebrit, svatby celebrit
TOPlist