Co týden dal: Iveta se raduje, Katie se vdává a Jodie je lesba!

21.01.2013

České i zahraniční celebrity se v minulém týdnu přiznávaly k ledasčemu, a tak bylo o zábavu postaráno! Naštěstí tak činily dobrovolně - snad až na toho nešťastného chlapce ze Slovenska, na kterého prasklo, že točil gay porno ...

iveta
Iveta Bartošová dostala nějaké penízky ...
Foto: TV Pětka

Zpěvačka Iveta Bartošová měla po velmi dlouhé době šťastný týden! Její syn Artur Štaidl dostal vysoké odškodné za nactiutrhačné články v bulváru a kdyby se jí ještě splnilo její velké přání - tj. dělat porotkyni v Superstar - byla by nejšťastnějším člověkem v Uhříněvsi!

Zda bude šťastný také moderátor Karel Voříšek, až se dočká rozsudku ve věci jeho údajného udavačství z dob studia, je zatím ve hvězdách, ale aspoň že se hvězda TV Nova konečně odhodlala a jde se očistit k soudu! To přemýšlení na téma "mám či nemám se bránit" mu už trvalo nějak dlouho ...

karel
Karel Voříšek na penízky teprve čeká ...
Foto: TV Nova

Za svatbu týdne bychom mohli označit veselku britské celebritky Katie Price, jež užívá pseudonym Jordan. Kráska totiž překročila Jordán už potřetí a tentokrát se provdala za o devět let mladšího pologramotného striptéra, který je velkým fanouškem jejích silikonových ňader!

Jedinou rodící celebritou byla modelka Zuzana Rosáková, která předčasně povila dceru Lili. Termín porodu dostala také vévodkyně Kate Middleton, který by údajně měla přivést v červenci na svět jedno dítě. Herečka a tanečnice Mónica Cruz sice neví kdy porodí, ale ví, že za dítě může děkovat umělému oplodnění! 

A největší radost máme pochopitelně z toho, že se herec a oblíbený objekt bulváru Charlie Sheen díky nejstarší dceři stane poprvé dědečkem!

martin
Martin Chodúr se už těší, až bude pod čepcem ...
Foto: martinchodur.cz

Zpěvák Martin Chodúr jde proti proudu a na rozdíl od svých vstevníků se doslova žene do chomoutu a hodlá si vzít svou o hodně starší partnerku! Jeho americký kolega Steven Tyler je přesný opak - uznal, že už je tak starý, že brát si tak mladou holku nemá cenu. No, a těhotná Kim Kardashian zatím nemá na vdavky ani pomyšlení a myslí spíše na rozvod s druhým manželem.

Nových vztahů se moc neurodilo - spíš naopak. Populární upírský pár Kristen Stewart a Robert Pattinson se už zase rozpadl a oba milenci se vydali pít krev někomu jinému. Jen herečka Jennie Garth zachraňuje dnešní vztahovou rubriku, nebo má prý sex s o deset let mladším hudebníkem!

robert
Kristen a Robert se už takhle nikdy neobejmou ...

Foto: Bontonfilm

Uplynulý týden byl ve znamení velkých přiznání slavných celebrit, které řekly tu střípeček z minulosti, tu prozradily něco peprného či ukázaly svého doposud se schovávajícího partnera. Herečka Uma Thurman práskla, proč má její dcera tak šílené jméno, zpěvák Elton John prozradil pohlaví svého druhého dítěte a zpěvák Karel Gott se přiznal, že má plastiku nosu!

Pozadu nezůstala ani herečka Alice Bendová, která konečně předvedla svého mladého milence, a moderátor a herec Marek Eben, který po dlouhé době předvedl veřejnosti svou manželku! Jen tak dál, ať jsme všichni pěkně transparentní!

Všechna tato přiznání však blednou ve světle coming outu, který předvedla herečka Jodie Foster na Zlatých glóbech, kde jsme od ní konečně slyšeli, že je lesba. Zahraniční bulvár poté vypátral, že také její matka je  homosexuální, a možná ještě babička, prababička a praprababička atd ... Prostě to mají holky v genech a hotovo dvacet!

jodie
Jodie Foster právě zahlédla nějakou hezkou ženu ...
Foto: wikipedia.org

A nyní něco o těch celebritách, který v týdnu moc štěstí nepobraly. Zpěvák Ozzy Osbourne sice přežil požár ve svém domě, ale skončil ve špitále s popáleninami na rukou, herečka Keira Knightley si uhnala těžký zánět pohrudnice, a moderátorka Jana Adamcová absolvovala těžkou operaci páteře!

Herečka Lindsay Lohan byla svým otcem obviněna z prostituce, herec Edward Furlong byl znovu zatčen za domácí násilí vůči exmanželce a herečka Nastassja Kinski potvrdila, že její zesnulý otec Klaus Kinski byl tyran a chtěl ji sexuálně zneužít! Žel bohu se mu to nepovedlo, ale my nevíme, co ho od toho odradilo ...

No, a zatímco modelka Tereza Chlebovská odchází za kariérou do Turecka, zpěvačka Kylie Minogue dává své kariéře úplně nový směr a chce se věnovat herectví!

justin
Justin Bieber se stal před několika dny mužem ...
Foto: wikipedia.org

Největší skandál týdne se udál překvapivě v zemi, kde zítra již znamená to samé, co u nás, tedy na Slovensku: Tamní držitel titulu Muž roku SR 2011 jménem Jakub Lorencovič totiž neuhlídal informaci, že v mládí (čili před pár lety) účinkoval v jednom gay pornu! Chlapec přišel nejen o titul, ale také o roli v seriálu ... To víte, na Slovensku přišlo Jaro letos trochu dřív!

Jaro, nebo spíš dospělost se zastavila také u jednoho zahraničního zpěváka. Justin Bieber, který si ještě před pár týdny lepil na bradu kočičí chlupy, aby vypadal drsně, náhle zmužněl a hned si svou chlapáckost vyzkoušel na svém bodyguardovi, které fyzicky napadl. Pán si to však nenechal líbit a hvězdu zažaloval!

Z toho plyne ponaučení, že sekundární pohlavní znaky z vás ještě chlapa nedělají!

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, slovenské celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody, rozchody celebrit, slovenské herečky
TOPlist