Co týden dal: Honza je super líbač, Martina vyhnanec a Lady satanistka!

21.05.2012

Šoubyznysem stále cloumá skandál napomádovaného hollywoodského herce, který si nechává říkat postrach masérů! Která česká celebrita ho v nejbližší napodobí a nechá si namasírovat své zbytnělé moudí?

john
John Travolta drží ten mikrofon nějak divně, co?
Foto: wikipedia.org

Herec John Travolta stále vede v počtu příspěvků v českém i zahraničním bulváru - jeho ošahávací aféra totiž stále neskončila! Hollywoodská hvězda je jako na houpačce - jeden den ho obviní čtvrtý masér ze sexuálního obtěžování, pak žalobu stáhne a objeví se pátý masér s tím, že John Travolta je super líbač a velmi zkušený v oboru oboustranný pánský sex! No, jo, je to řehole - ten Hollywood ...

Český šoubyznys žil pro změnu událostmi v jedné vulgární reality show. Hotel Paradise v Dominikánské republice byl totiž přepaden ozbrojenou hordou a jeho účastníci se museli přestěhovat z karibského ráje do bratislavského ... ehm ... ráje. No, naštěstí tahle blbost brzo skončí, takže už nebudeme muset poslouchat, zda někdo někam prokouřil či zda se prokouří dál ... Vždyť i Martina Gavriley už to taky nemohla poslouchat!

martina
Martina Gavriely ještě Domikáncům ukáže, zač je toho loket!
Foto: Orca s.r.o.

A pojďme radši na veselejší věci! Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se oženil, a tak si hnedle změnil status. Herečka Dorota Nvotová se vdala už podruhé, ale není známo, že by si pohrávala se svým profilem na sociální síti. Je však možné, že ani Facebook nemá, když je pořád v tom Nepálu ...

Také herečka Alžběta Stanková nás nějak neinformovala o tom, že porodila dceru Alžbětu, což jí máme za zlé Naštěstí zpěvák Daniel Hůlka na bulvár nezpomíná a sděluje všechny duševní pohnutí a myšlénky, takže víme, že má dietu a že hodlá založit rodinu! Děkujeme, Danečku!

Herečka Demi Moore si konečně našla chlapa, takže snad už ji přestane svrbět její svědomí a přestane myslet na svého záletného manžela. Párem týdne se ovšem stala dvojice Leoš Mareš a Petra Faltýnová, kteří konečně přestali tajit svůj vztah. A už je aspoň nebude svrbět ani svědomí ani to druhý. Vo tom žádná ...

vendy
Vendula Svobodová čeká na dalšího amanta!
Foto: TV Barrandov

V československých vztazích panuje klid a mír až na to, že podnikatelka Vendula Svobodová ohlásila rozvod, fotbalista Tomáš Řepka naopak naznačil další sňatek a zpěvačka a moderátorka Tina se rozešla se svým přítelem. Je to holt bordel!

Herec a režisér Martin Stropnický, který se po fyzickém kolapsu vrací zpět do práce, se opravdu nezhroutil kvůli politice (jak tvrdil a pak netvrdila jeho žena), ale kvůli kouření. Jeho kolega Ondřej Sokol nekouří, ale má zase problémy se zrakem, páč je skoro slepý na pravé oko ... To si prostě nevyberete!

Zpěvák Miroslav Šmajda, který si nechává říkat MaxiObr, začal prodávat fanouškům svou vlastní krev, což by jistě uvítal režisér Juraj Jakubisko, který podstoupil transplantaci srdce. I když tento filmař by vzhledem ke svému zdravotnímu stavu od Mirka koupil raději jeho mladé, zdravé, po slovensku šťavnaté srdce ... Mňam!

will
Will Smith si trénuje ruce na fackování novinářů!
Foto: wikipedia.org

Herec Will Smith se stal hrdinou druhého největšího zahraničního skandálu, když zfackoval novináře, který mu dal hubánka, zpěvačka a herečka Jennifer Hudson se dočkala zadostiučinění, neboť vrah tří členů její rodiny byl shledán vinným, a herečka Reese Witherspoon svědčila u soudu proti vlastnímu otci, který jest bigamistou!

A nyní něco drbů o aristokratech ze šoubyznysu! Americká zpěvačka a nekorunovaná královna disko hudby Donna Summer podlehla rakovině, zatímco král české dechovky, zpěvák Josef Zíma, "jen" zkolaboval a skončil ve špitále s ucpanými cévami ...

Pár zvaný Brangelina (jež je prakticky považován za prince a princeznu Hollywoodu), tedy Angelina Jolie a Brad Pitt se baví tím, že si navzájem kupují helikoptéry a heliporty, což my kvitujeme s nadšením, páč máme o čem psát!

lady
Lady Gaga je stará satanistka! Pozor na ni!
Foto: wikipedia.org

Ale abychom byli také na chvilku vážní a předali vám i objektivní informace, tak vám řekneme něco o Lucce a Keiře. Takže vězte, že zpěvačka Lucie Bílá si střihne roli cikánky v komedii Zdeňka Trošky, zatímco herečka Keira Knightley si zahraje chudou gádžovku toužící po slávě!

A závěrem vám chceme sdělit dvě důležité zprávy: zpěvačka Lady GaGa je satanistka (a určitě má někde na těle číslo šelmy 666), zatímco zpěvačka Jennifer Lopez je nejvlivnější celebritou (a určitě má někde na těle telefonní číslo magazínu Forbes). No, vidíte, jaký je ten svět - a přitom ještě před rokem tomu bylo naopak ...

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, slovenské celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody, rozchody celebrit, slovenské herečky, rození dětí, narození dětí, rozvody celebrit, rozvody, porody celebrit
TOPlist