Co jsou to hipsteři? Ani v nových Kmenech jsme se to nemohli dozvědět a zřejmě to nevědí ani oni!

23.05.2015

Série televizních dokumentů Kmeny, které vznikají pod taktovkou rappera Vladimira 518, se tentokrát zaměřila na subkulturu, která je patrně nejnovější, ale také nejprázdnější ze všech, a to sice na hipstery. Pokud jste si ale mysleli, že se už konečně dozvíte, kdo to vlastně ti hipsteři jsou, pak jste se mýlili.

Foto: Facebook

Není asi vysmívanějšího hnutí, než jsou hipsteři. Právě lidé vymódění jak z přelomu osmdesátých a devadesátých let, popíjející Club Maté, mrkající na svět přes veliké brýle a chodící jen do podniků kolem pražské Krymské ulice, kde si fotí posledním iPhonem své drinky a jídlo na Instagram, v pořadu symbolizovali tuto subkulturu, která tak ukázala svou děsivou prázdnotu.

Pokud jste se tedy chtěli jen bavit hloupostí pár dvacátníků, kteří tak hrozně chtějí být jiní než mainstream, až tvoří jednolité stádo, pak vás dokument uspokojil vrchovatě. Dívka, která nosí staré brýle po babičce, protože „ji zajímají transparentní materiály“ a která se ve fíkusu na chodbě snaží vidět umění, stejně jako v pár kýčích v zaprášené vitríně, pobavila opravdu vrchovatě. A tak nezbývá než ocenit těch několik, kteří v dokumentu vystoupili, neboť udělat ze sebe takové trotly před celým národem, to chce skutečně velkou odvahu.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vladimír 518

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
rappeři, dokumenty, české dokumenty, čeští rappeři, dokumenty ČT, hipsteři, Kmeny, dokument Kmeny, Club Maté, čeští hipsteři, pražští hipsteři, Kmeny hipsteři, Vladimír 518 hipsteři, Vladimír 518 Kmeny, dokumenty Vladimír 518
TOPlist