Co je to za hvězdu čyřicátých let? Nedávno se stala maminkou!

11.12.2015

Na obrázku je zpěvačka Monika Absolonová (39), která si dává od zpívání právě pauzu a stará se o své novorozeně, chlapečka Tadeáše, kterého má se stále ještě ženatým hokejistou Tomášem Hornou (35). Takto se pochlubila přes dvacet let starým „péefkem“.

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook

Nutno poznamenat, že nyní vypadá skoro čtyřicetiletá Monika mladší, než na fotce. Velmi těžký makeup, který tehdy nosila, totiž dělal své. A stejně tak sexy výraz protřelé ženy.

„Tenkrát mě někam líčila skvělá maskérka Jiřinka Pahlerová a říká: Ty jsi holka cela Lorenová! A mně přišlo, že se zbláznila. Pak přišlo tohle focení a ona mě na ni nalíčila- se slovy: manžel z ní byl hotovej, tak jsem si ji nastudovala a zjistila, ze je cela domalovaná!“ vzpomíná na focení Monika. 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Monika Absolonová sexy, Monika Absolonová foto, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová dítě, Monika Absolonová sexy foto, Monika Absolonová facebook, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová hokejista, Monika Absolonová syn, Monika Absolonová žhavé foto, Monika Absolonová žhavé fotky, Monika Absolonová vztah
TOPlist