Co je to za chlapečka s copánky? Dnes je to drsný rapper!

09.05.2015

Patrik Vrbovský alias Rytmus (38) nám dal zase nahlédnout do svého archivu a nejenom své fanoušky musel opět pěkně rozesmát. Šlo opět o výlet do devadesátých let, ve kterým vypadal Patrik všelijak!

Rytmus
Zdroj: Instagram

Jeho fanoušci, kteří ho znají jako drsňáka samý sval a s vyholenou hlavou, asi už netuší, že někdy na začátku devadesátých let byl Páťa Vrbovský hubeným chlapečkem s dost zvláštním účesem – vlasy nosil po stranách vyholené a zbytek spletený v uzoučké copánky,připočtěte si k tomu ještě tvrdý výraz a ruku v pěst a vyjde vám inspirace klipy MTV je zde zcela zjevná!

Dnes vypadá Patrik zcela jinak. Před rokem začal usilovně cvičit a kromě jednoho dne v týdnu jíst zdravě, na vlasy zanevřel již před mnoha roky, potrpí si na tisíce značkových tenisek a svou značku JMNT se snaží také urputně prodávat. 

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Rytmus

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, rappeři, Patrik Vrbovský, rytmus foto, Rytmus mládí, Rytmus Facebook, slavní rappeři, Rytmus Instagram, Patrik Vrbovský Facebook, Rytmus fotografie, slovenský bulvár, bulvár Slovensko, Patrik Vrbovský Instagram
TOPlist