Co dokáže maku-up, nebo ruka chirurga? Takhle se změnila topmodelka za šest let

05.03.2016

Bella Hadid je dnes jednou z nejznámějších topmodelek. Získává ty nejlepší a nejvýhodnější zakázky, je placená zlatem. Pokud se ale podíváte na fotku šest let starou, asi vám nepřijde jako krasavice, která by oslňovala davy!

Foto: Profimedia.cz (2x)

Mnoho topmodelek vypadaly v pubertě dost šíleně. Samá ruka, samá noha, třeba Karolina Kurková (32) prý byla považována za chlapeckou a neženskou. To ale není případ Belly. Fotka stará šest let odhaluje celkem pohlednou ale nijak vyčnívající dívku, takovou, kterých kolem nás chodí tucty.

Dnes je však za dech beroucí krasavici a rozdíl je velmi patrný. Těžko říci, čím to. Že by měl makeup takovou sílu a Bella nikdy nevycházela bez něj? Anebo si nechala pomoci od diskrétního a šikovného chirurga? Užší a rovnější nos by to zcela jistě napovídal…. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy dívky, Sexy modelky, americké celebrity, americké modelky, americké modelky fotky, Bella Hadid, Bella Hadid foto, Bella Hadid fotografie, Bella Hadid sexy, Bella Hadid sexy foto, Bella Hadid novinky, Bella Hadid online, Bella Hadid plastika, Bella Hadid mladá, Bella Hadid žhavé foto, plastiky modelek
TOPlist