Členové kapely Rybičky 48 pokřtili tygří mláďata!

11.06.2013

Pánové z české pop-punkové jedničky se stali patrony ussurijských tygřat v habrkovickém Ringellandu! Kapela Rybičky 48 tak učinili v duchu  hesla"křtili jsme a byli jsme pokřtěni" a počítá, že se její členové dožijí minimálně sta let!

rybicky
Foto: Promo

Role kmotrů se kromě kapely ujaly dvě dámy, Marie Brožová, a Lucie Sládková, zatímco opačné pohlaví zastupoval kutnohorský starosta Ivo Šanc. Tygři dostali jména Tajmir, Argun a Ussuri a odměnou za krásné fotky jim byl veliký masový dort.

Čtěte také

Tygříci Sibiřští si svůj křest užívali, a nevadila jim pozornost medií ani muchlování s kapelou. Ty odrostlejší kousky se s návštěvníky ale nepárali a doslova je pokřtili také! "Byl jsem počůrán tygrem, ale dle tibetského přísloví teď budu žít do sta let!" dodal Kuba Ryba, člen kapely.

Kapela nyní pilně pracuje na své nové desce - páté album české pop-punkové formace spatří světlo světa na podzim tohoto roku. Dne 1. června zahájili Rybičky 48 nabitou festivalovou sezónu. 

Interpreti:
Rybičky 48

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, koncerty, zpěváci, hudební klipy, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Rybičky 48 video, Rybičky 48 videoklip, Rybičky 48 foto, Rybičky 48 koncert, Rybičky 48 fotky, Rybičky 48 křest, Rybičky 48 tygři
TOPlist