Chystá se snad Sex ve městě trojka? Kristin Davis říká ano!

07.05.2015

Je to už několik let, co jsme se mohi naposledy setkat s Carrie Bradshaw a jejími věrnými kamarádkami ve filmu Sex ve městě 2. A nyní se stále častěji začínají ozývat hlasy, že by se jejich životní osudy měly odehrávat na plátně i nadále!

Kristin Davis

Vše potvrdila sama Kristin Davis (50), tedy představitelka Charlotte. Ta se již na podzim podřekla na svém Twitteru v otevřené konverzaci se Sarah Jessicou, alias Carrie.

Ta se jí zeptala, zda slyšela novinku a Kristin odpověděla, že ano a že je velmi nadšená a fanoušci si hned začali říkat, že jde zřejmě o natáčení trojky. Navíc se Kristin nedávno setkala s režisérem filmu Michaelem Patrickem Kingem a Sarah Jessicou a o čem si asi tak povídali?

A do třetice další film podporuje Jennifer Hudson, která hrála ještě před zhubnutím asistentku Carrie. Ta se svěřila, že s ní bylo další účinkování diskutováno a že neřekla ne. 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kristin Davis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, zahraniční herečky, americké filmy, nové filmy, Filmové novinky, Hollywood, novinky z hollywoodu, slavné americké herečky, Sex ve městě 3, Sex ve městě trojka, Kristin Davis foto, Kristin Davis fotografie, Kristin Davis online, Kristin Davis Sex ve městě, Carrie Bradshaw, Sex ve městě pokračování, filmy pro ženy, ženské filmy, romantické filmy, nové romantické filmy
TOPlist