Chudák Kristen Stewart bude čelit bojkotu ze strany fanynek Roberta Pattinsona!

01.08.2012

Americká herečka se díky své nevěře stala "úplně nejvíc nenáviděnou herečkou" v Hollywoodu! Kristen Stewart (22) může podle zahraničních médií v nejbližší době očekávat, že fanatické fanynky jejího expřítele proti ní zahájí pomlouvačnou kampaň a že budou bojkotovat její filmy! Už se moc bojíme!

Kristen Stewart
Zdroj: Michael Connors, wikipedia.org

Co nevidět prý nastane peklo na Zemi! A to peklo nevyvolají ani mimozemšťani, ani svobodní zednáři, a dokonce ani Vladimír Putin - veškeré zlo je totiž v současné době soustředěno v hlavách fanynek britského herce Roberta Pattinsona, jehož přítelkyně ho podvedla s režisérem Rupertem Sandersem! A tyhle rozzuřené holky chystají odvetu!

Čtěte také

EMO Milenci Kristen Stewart (22) a Robert Pattinson (26) spolu možná jsou, možná taky už nejsou, což je vcelku jedno. Na celé kauze je fascinující jiná věc - jak se fanynky britského herce chytly první příležitosti a našly si důvod, proč nemají rády jeho dívku Kristen Stewart! Kvůli tomu, že byla nevěrná svému příteli? A proč ne třeba proto, že je mizerná herečka? :-)

Čtěte také

Chování "holek-pattinsonek" je přitom vlastně absurdní - fanynky by naopak měly být rády, že bude jejich idol volný - aspoň budou mít větší šanci ho sbalit. Jenže to by se nejprve musely zbavit pubertálního akné a shodit tu pneumatiku, co mají na břiše ...

No, vona je beztak tahle šílená teorie o tom, že dámské publikum ve věku 12 až 14 způsobí kolaps světové kinematografie, jen součástí nějaké reklamní kampaně k novému filmu Kristern Stewart!

Robert Pattinson
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org

Jak víme, Robert Pattinson se už od své poběhlice odstěhoval, ale zatím se k definitivnímu rozchodu nevyjádřil. Je tedy možné, že herec si ještě nechává otevřená zadní vrátka - společně s Kristen Stewart totiž "vychovávali" pejska, o nějž mají oba i do budoucna zájem. Půjdou tedy expartneři do ostře sledovaného procesu o svěření psa do výhradní péče?

Čtěte také

Podle našeho názoru by bylo úplně nejlepší, kdyby si to někde na poli rozdali fanoušci Kristen Stewart a fanoušci Roberta Pattinsona. Slovem "rozdali" myslíme, že by si jako dali po držce - nikoli že by spolu souložili jako o život. To snad ani fanoušci ságy Twilight nedělají, ne? No, jasně, voni si jen imaginárně řežou žíly a hlasitě vzdychají ...

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Robert Pattinson, Kristen Stewart

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Robert Pattinson foto, Robert Pattinson fotky, Kristen Stewart foto, Kristen Stewart fotky, Kristen Stewart Twilight, Kristen Stewart milenec, Kristen Stewart sex s režisérem, Kristen Stewart úlet, Kristen Stewart nevěra, Robert Pattinson nevěra, Robert Pattinson přítelkyně, Robert Pattinson partnerka, Kristen Stewart přítel, Kristen Stewart partner, Kristen Stewart nenávist, Robert Pattinson fanynky
TOPlist