Christopher Lee vydává v 91 letech heavymetalové album!

28.05.2013

Saruman a Dracula v jedné osobě se rozhodl, že nás na stará kolena vyděsí svým démonickým hlasem! Britský herec Christopher Lee totiž pustil do světa heavymetalové album s názvem Charlemagne: The Omens of Death (čili Karel Veliký: Znamení smrti). Deska vyšla včera, tedy v den jeho 91. narozenin!

Christopher Lee
Zdroj: Avda, wikipedia.org


Christopher Lee (91), známý třeba díky roli čaroděje Sarumana z filmové trilogie Pán prstenů, nebo jako hrabě Dracula, během své dlouhé kariéry ztvárnil řadu temných postav, a proto se rozhodl udělat radost pravověrným fanouškům heavymetalové hudby a věnoval jim své, již čtvrté hudební album.

Na obalu desky herec vystupuje v roli středověkého krále s mečem v ruce, což je podle našeho názoru "hodně heavy"! V seznamu skladeb jsou pak písně s takovými názvy jako Masakr Sasů, Ďáblův advokát či Poslední oběť. Brrr, kde v tom dědouškovi bere tolik zla? :-)Herec není v hudbě nováčkem, a už jeho předchozí deska Karel Veliký: Mečem a křížem prý byla metalová, ale tak nějak symfonicky. Ale jeho poslední album je už prý stoprocentní heavy metal. Tak to nám spadl šutr z naše metalového srdíčka!

Soudě podle traileru k jeho albu to vypadá, že Christopher Lee se domnívá, že stačí něco řvát hlubokým hlasem a hned je z toho heavy metal. Jinak jsme ale rádi, že ve svém věku nesedí v kolečkovém křesle (jako jiní důchodci!) a dělá věci, co ho baví. Bude to ale stačit pravověrným metlošům? :-)

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Christopher Lee

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, britští herci, Christopher Lee foto, Christopher Lee fotky, Christopher Lee heavy metal, Christopher Lee Saruman, Christopher Lee metalové album, Christopher Lee metalová deska, Christopher Lee hudba, Christopher Lee video, Christopher Lee kulturní šok, Christopher Lee Dracula, Christopher Lee klip
TOPlist