Christina Hendricks: Největší přirozená prsa v Hollywoodu

02.02.2010

Její šestky jsou dílem přírody! Christina Hendricks (35) je americká herečka, jejíž obrovské poprsí kupodivu není dílem plastického chirurga, ale patří k výtvorům matky přírody.

Herečka se zrzavými vlasy se proslavila v seriálu z prostředí newyorských reklamních agentur Mad Men, který získal ocenění Emmy a Zlatý Globus. Na předávaní cen Director´s Guild of America Awards Christina sice nezískala žádnou trofej, ale její dekolt byl hlavní hvězdou večera. Přišla totiž v těsných šatech s megavýstřihem.

Pokud se bude seriál Mad Men v Česku vysílat, diváci si pohled na poprsí Christiny Hendricks příliš nevychutnají. Objevuje se tam totiž v poměrně skromných šatech, protože se děj odehrává v šedesátých letech minulého století. Trochu víc se možno poodhalí ve snímcích Life as We Know It a Family Tree, které mají dokončeny v tomto roce.

Muži si však o její kráse už mohou jen leda snít. Herečka se totiž v minulém roce provdala za kolegu Geoffreyho Arenda.


Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Christina Hendricks

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, obří prsa, Christina Hendricks prsa, Christina Hendricks poprsí, Christina Hendricks fotky, Christina Hendricks photos, obrovské poprsí, šestky, přírodní šestky, přírodní prsa, přírodní poprsí, Christina Hendricks šestky, seriál Mad Men
TOPlist