Chris Martin natočil porozchodové video! Že by se zpovídal ze svých nevěr?

08.04.2014

A je to venku! Chris Martin a herečka Gwyneth Paltrow nebyli zdaleka takoví svatoušci, klidní milovníci jógy a jeden druhého! Je to přesně naopak, jejich vztah dokázala být pěkná Itálie, až totální nezájem o toho druhého!

Chris Martin
Zdroj: Youtube

Sotva padlo embargo na manželství dvou hvězd, začínají se ozývat nejrůznější hlasy o tom, že jejiích vztah nebyl zdaleka tak ideální. Jejich vztah se prý postupně rozpadal a jejich nechuť ke společnému pózování byla spíše důsledkem toho, že se právě v určitém okamžiku nemohli ani cítit.

Čtěte také

Navíc se ukázalo, že Chris Martin měl jistého času velmi blízký vztah s jistou asistentkou v televizním vysílání. Nevěra byla zřejmě reakce na jeho perfekcionistickou manželku, která Chrisovi třeba určovala, co si má objednat v restauraci!

Bývalý pár je v současné době na společné dovolené na Bahamách, přesto právě vyšlo nejnovější video Coldplay na první skladbu Magic z alba, které vyjde v květnu. V tom je třeba scéna, jak jistá vrhačka nožů hází jeden za druhým kolem Chrisova těla na točícím ses kole, že by básnický odraz skutečnosti?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Chris Martin, Gwyneth Paltrow

Interpreti:
Coldplay

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
nevěra, nevěry celebrit, Chris Martin rozchod, Magic, Coldplay Magic, Magic Chris Martin, nevěry, nevěra Chris Martin, Chris Martin Magic youtube, Chris Martin youtube video, Chris Martin Magic video, Chris Martin Magic videoklip, videoklip Chris Martin, videoklip Magic, song Magic
TOPlist