Chris Hemsworth si chce kvůli rodině dát pauzu od herectví

20.01.2018

Herec Chris Hemsworth prožil náročný rok 2017. Chce si po něm prý dát zaslouženou pauzu od filmového průmyslu. Jeho nejnovější herecká práce je na filmu Avengers: Infinity War a při nejmenším ho do budoucna čeká ještě pokračování Avengers 4. Vedle těchto projektů ale možná nebude přijímat další role, aby se mohl věnovat své pětičlenné rodině.

Chris Hemsworth

Tento australský herec se velmi rychle dostal do povědomí diváků zejména díky roli Thora v rámci Marvel Cinematic Universe. Fanoušky jednoznačně zaujal jeho vzhled i přízvuk, které-zejména dívčí část diváků-ženou do kolen. Thora poprvé ztvárnil před devíti lety v roce 2011 a kromě samostatných filmů se jako stejní postava účastnil natáčení dvou filmů o hrdinském týmu Avengers. Poslední film Thor: Ragnarok, ve kterém ztvárnil hlavní roli, vstoupil do kin během loňského října a na nejnovějším snímku Avengers: Infinity War si fanoušci smlsnou na konci letošního dubna.

Během toho Hemsworth zazářil ve filmu Rivalové z roku 2013, nebo se podílel na natočení nových feminních Krotitelích duchů (2016) a Lovec: Zimní válka. V roce 2018 se ještě objeví například ve filmu 12 Strong či sequelu Krokodýla Dundeeho. Prostě je vidět, že toho měl herec na starost víc než dost. Právě proto během rozhovoru s The Times UK nadhodil myšlenku dát si od natáčení pauzu. A to z jednoduchého důvodu-chce trávit víc času s rodinou.

„Chci mít možnost vozit svoje děti do školy. Možná si dám pauzu na celý rok. Došlo mi, že se toho asi snažím dělat moc najednou. V žádném případě času stráveného natáčením nelituju. Prostě chci být víc doma. S manželkou jsme si nedávno říkali, jak nám léta utíkají. Naší dceři je pět a půl a našim dvojčatům tři a půl. Ať už spolu trávíme jakékoliv množství času, pořád se to zdá málo. Je to náročné i s pomocí prarodičů a chůvy,“ vysvětluje sám Hemsworth svou situaci.

Nemusíme ale snad začít oplakávat ztrátu tohoto Australana, který by mohl lámat dívčí srdce na potkání. Rozmach jeho herecké kariéry, na jehož vlnách se v posledních letech nese, dává jasně najevo, že herectví není jen nějaký laškovný koníček. Ostatně on i režisér Taika Waititi, se kterým spolupracoval na filmu Thor: Ragnarok, už prý mají nápady na další díl, Thor 4.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Elsa Pataky, Chris Hemsworth

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
zahraniční herci, australští herci, Chris Hemsworth rodina, Chris Hemsworth filmy, Chris Hemsworth žena, Thor, thor ragnarok, Elsa Pataky vztah, herci z Austrálie, Thor 4
TOPlist