Chris Hemsworth chce hrát Thora i po posledních Avengers

12.01.2018

Chris Hemsworth (34), představitel komiksového severského boha hromu Thora, se v nedávném rozhovoru s IGN vyjádřil, že by v roli dál rád pokračoval. Nedávno totiž ukončil natáčení čtvrtého pokračování Avengers bratří Russoových, kterým také skončila jeho smlouva s komiksovým gigantem Marvel.

 „Před dvěma dny jsem dokončil natáčení své role v Avengers 4 a tam moje smlouva končí. Takže mám teď takový zvláštní pocit jako: ‚Páni, tak to je všechno.‘ Pořád jsem si říkal, že mi jich ještě pár zbývá, ale teď je konec. Během natáčení s Taikou (Taika Waititi, režisér filmu Thor: Ragnarok, pozn. red.) i během posledních dvou Avengers jsme postavu Thora několikrát posunuli dál. I v těch posledních dvou filmech bylo k jeho osobnosti zase něco přidáno. A taj skvělá šance, zahrát si postavu, která je takhle dobře vystavěná, se vám v jiných sériích tak snadno nepoštěstí,“ říká Hemsworth.

Přestože s ním zatím o návratu k roli po ukončení smlouvy nikdo nejednal, rád by se k roli mocného Asgarďana vrátil. „Pokud bych tu příležitost znovu dostal, tak bych se jí moc rád chopil. Navíc si myslím, že je možné s Thorovou postavou udělat ještě mnohem víc zajímavých věcí, jelikož jsme svět komiksových filmů hodně změnili,“ dodává Hemsworth.

Na v pořadí třetí Avengers se čeští diváci mohou těšit už 3. května, kdy bude mít Infinity War českou premiéru. Zde se po boku Thora představí téměř všichni hrdinové z Marvel Cinematic Universe včetně Iron Mana, Spider-Mana či dokonce vesmírných Strážců Galaxie.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Chris Hemsworth

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Chris Hemsworth Thor, Chris Hemsworth Avengers, Chris Hemsworth filmy, Thor, marvel, Marvel filmy, třetí Avengers, Avengers, Marvel hrdinové
TOPlist