Chris Evans v dalších Avengers už možná nebude Kapitán Amerika

17.01.2018

Kapitán Amerika bude možná v Infinity War někým jiným. V Captain America: Občanská válka přišel po souboji s Downeyho (52) Iron Manem o svůj ikonický štít, v posledním traileru na třetí Avengers ho vidíme bez stříbrné hvězdy na hrudi a nyní jeho přeměnu naznačuje i sám Chris Evans (36), který superhrdinu hraje.

Chris Evans
Zdroj: Reprofoto

Nedávno totiž jeden z jeho fanoušků s přezdívkou mkgschulte umístil na svůj Instagram fotografii, kde se mu Evans a Sebastian Stan (35), který ve filmech hraje Winter Soldiera, podepsali. Evans se však nepodepsal pouze jako Kapitán Amerika, ale ke svému podpisu připsal ještě další superhrdinské jméno: Nomád. Stan se podepsal jako Winter Soldier, ale přisadil si dodatkem, „Jsem tu s Nomádem.“

Nomád je další superhrdinské alterego, které v komiksech Steve Rogers přijal, po dlouhých neshodách s americkou vládou. Jestli si Rogers v Infinity War začne skutečně říkat Nomád, není však jisté. Může to být pouze vtípek, kterým se herci navzájem baví.

Čím si však s největší pravděpodobností jistí být můžeme, je to, že nebude mít Nomádův černo-zlatý kostým s dlouhým pláštěm a „véčkovým“ výstřihem až k pasu.

Na všechny odpovědi si ještě budeme muset počkat do 26. dubna, kdy bude mít další díl série Avengers s podtitulem Infinity War českou premiéru. Čtvrtí Avengers pak půjdou do kin v květnu roku 2019.

 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Chris Evans

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
komiksy, Avengers Infinity War, komiksové postavy, Avengers, Chris Evans Avengers, Winter Soldier, Nomád Avengers
TOPlist