Chlapci z poslední Výměny manželek skákali po hrobech...

01.03.2017

Ve Výměně manželek se tentokrát představila rodina z Oslavan u Brna, není to ale její premiéra, "proslavily" se již děti u této rodiny... 

Zdroj: Youtube

Rodina z Oslavan má tři chlapce v pubertálním věku. Video s nimi se vysílalo nedávno snad ve všech televizních zprávách, bohužel šlo o pěknou ostudu. Chlapci totiž skákali po hrobech na místním hřbitově a ještě se u toho natáčeli. 

Zdroj: Youtube

To pochopitelně nejenom místní velmi pobouřilo, i když prý nešlo o vandalismus, ale "jen" o takzvaný parkur, tedy způsob překonávání překážek ve městě skákáním. Tatínek kluků se všem omluvil a prohlásil, že kluky pořádně potrestal, nemohou na internet ani na počítač a musí vykonávat domácí povinnosti. 

Tatínek hochů se ke všemu vyjádřil: "Chování mých chlapců je v tomto směru neomluvitelné a věřte mi, že za své chování ponesou následky. K jejich, pokud to tak mohu napsat, omluvě pouze to, že na hřbitov nešli za úmyslem devastovat a ničit hroby, ale pouze provádět tzv. parkur a ten si i natočit a bohužel i zveřejnit. Bohužel pro ně, si vybrali tu nejméně vhodnou lokalitu jakou toto pietní místo je.Jak jsem mluvil se syny, tak to vše proběhlo cca před měsícem.Dušovali se mě, že na hrobech nezpůsobili žádné škody. Přesto bych Vás chtěl poprosit, pokud skutečně došlo prokazatelně k nějaké škodě, dejte mi vědět a spolu se syny sjednáme nápravu."

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české reality show, české pořady, výchova, výměna manželek, Výměna manželek díly, rodinné pořady, parkur, výměna manželek oslavany, vandalové hřbitov, vandalové oslavany hřbitov, výměna manželek líná manželka
TOPlist