Chlápci od piána válcují Youtube!

10.09.2014

Víte, která videa na Youtube jsou nyní jedna z nejpopulárnějších? Jde o videa chlapíků, kteří si říkají Piano guys.  Tvoří je Jon Schmidt, Steven Sharp Nelson, Paul Anderson a Al van der Beeka a které hraje jak klasiku, tak zcela moderní písničky převedené do klasické podoby.

Zdroj: Reprofoto

Jejich videa jsou obrovsky sledovaná, takže se z nich ve Státech staly celebrity, které vystoupily třeba s One Direction. Dodnes mají na kontě více jak 251 milionu shlédnutí, s čím se nemůže měřit třeba žádná naše celebrita. Dodnes vydali dokonce tři alba.

Piano guys také koncertují po celých Státech a v současné době vyjíždějí na další turné. Nejnověji se opřeli do Bacha a připravují jeho skladby, které se budou snažit publiku přiblížit. A právě to je na nich sympatické. Američané si příliš na evropskou historii umění příliš nepotrpí a takto mají skvělou příležitost se něco dozvědět!

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
hudební videa, videa youtube, hudební skupiny, hudebníci, piano, americké kapely, Piano guys, Piano guys video, Piano guys videa, Piano guys youtube, Piano guys videoklipy, Piano guys písně, Jon Schmidt, Steven Sharp Nelson, Paul Anderson, Al van der Beeka, vážná hudba, skvělí hudebníci, vážná hudba youtube, pianisti, hra na piano, populární youtube videa, nejoblíbenější youtube videa, krásná hudba, Bach remix, Bach remake, Bach remake youtube, ThePianoGuys, ThePianoGuys youtube, ThePianoGuys Vivaldi, Vivaldi
TOPlist