Chci se rozvést, penis mého muže je příliš velký!

08.03.2015

Aisha Dannupawa z Tanzánie se provdala za Aliho Maizinariho, ale po svatbě přišla na jeden velký problém. Penis jejího manžela je příliš velký! Aisha tak okamžitě požádala o rozvod.

Ilustrační foto: Profimedia.cz

Otázkou samozřejmě zůstává, nakolik jde o skutečnou překážku v manželství a nakolik se žena brání sňatku za muže, kterého ani příliš neznala a nyní jí nevyhovuje. Aisha není v sexu nějaká začátečnice, jde o matku tří dětí. Jaké bylo prý její překvapení, když došlo k prvnímu sexu mezi ní a jejím partnerem. Podle jejích slov šlo o „noční můru“.

Stejně dopadl i druhý pokus, kdy si Aisha vzala dokonce prášky na bolest, které získala od své matky. Vše dospělo až před soud, který rozhoduje o rozvodu manželství a na který se Aisha obrátila teprve po týdnu manželství. Aisha zde vše vypověděla, přítomný obdařený manžel se rozvodu nebrání, ale pouze tehdy, pokud získá zpět věno, které odevzdal Aishiným manželům.

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sex, rozvody, první sex, sexuální život, kuriozity, šokující zprávy, kuriózní zprávy, obří penis, kuriózní novinky, velký penis, sexuální problémy, velikost penisu, Aisha Dannupawa, sex velký penis, Tanzánie, rozvod kvůli penisu, obrovský penis, muž s velkým penisem, muži s obřím penisem, obří úd, obrovský mužský úd, problém velikostí penisu, nadprůměrný penis
TOPlist